VOONO

VOONO Barva na vlasy DARK BROWN Více informací Doprava ZDARMA Novinky VOONO Barva na vlasy DARK BROWN HENNA DARK BROWN Studený odstín DARK BROWN má barevně blízko ke kávě. Henna chytá skutečně tmavě hnědě, nikoli černě.   Prášek zalijte vodou o teplotě max. 50 °C. Barvu stačí mít na hlavě 45 min. Detailní návod k… od 259 + Doprava zdarma!
VOONO Barva na vlasy HENNA WINE RED Více informací Doprava ZDARMA Novinky VOONO Barva na vlasy HENNA WINE RED HENNA WINE RED Oproti odstínům ORANGE a COPPER chytá vínově, nikoli zrzavě. Jestli je právě červená váš styl, WINE RED bude určitě ta správná volba.   Prášek zalijte vodou o 60–90 °C. Barvu stačí mít na hlavě 45… od 259 + Doprava zdarma!
VOONO Barva na vlasy SOFT BLACK Více informací Doprava ZDARMA Novinky VOONO Barva na vlasy SOFT BLACK HENNA SOFT BLACK Přirozeně černá. Bojíte se razantní změny? Smíchejte SOFT BLACK s DARK BROWN v poměru 50:50!   Prášek zalijte vodou o teplotě max. 50 °C. Barvu stačí mít na hlavě 45 min. Detailní návod k použití… od 259 + Doprava zdarma!
VOONO Barva na vlasy HENNA ROSE BROWN Více informací Doprava ZDARMA VOONO Barva na vlasy HENNA ROSE BROWN HENNA ROSE BROWN Barva ROSE BROWN připomíná tmavý kaštan. Kombinací s MEDIUM BROWN potom můžete svůj krásný nový vzhled ještě zvýraznit.   Prášek zalijte vodou o teplotě max. 60 °C. Barvu stačí mít na hlavě 45 min… od 259 + Doprava zdarma!
VOONO Barva na vlasy HENNA ORANGE Více informací Doprava ZDARMA Novinky VOONO Barva na vlasy HENNA ORANGE HENNA ORANGE Oproti COPPER je barva ORANGE jemnější, tlumenější a přirozenější. S hennou ORANGE budete budit dojem, že jste pravá zrzka.   Prášek zalijte vodou o 60–90 °C. Barvu stačí mít na hlavě 45 min. Detailní… od 259 + Doprava zdarma!
VOONO Barva na vlasy HENNA MEDIUM BROWN Více informací Doprava ZDARMA Novinky VOONO Barva na vlasy HENNA MEDIUM BROWN HENNA MEDIUM BROWN Chcete působit přirozeně a trendy zároveň? Vsaďte na čokoládovou MEDIUM BROWN.   Prášek zalijte vodou o teplotě max. 50 °C. Barvu stačí mít na hlavě 45 min. Detailní návod k použití najdete v… od 259 + Doprava zdarma!
VOONO Barva na vlasy HENNA LIGHT BROWN Více informací Doprava ZDARMA Novinky VOONO Barva na vlasy HENNA LIGHT BROWN HENNA LIGHT BROWN Není snad přirozenější barvy než medové LIGHT BROWN, proto je skvělým začátkem pro ty z vás, které ještě váhají. V kombinaci s barvou COPPER dosáhnete tlumenějšího zrzavého odstínu.   Prášek… od 259 + Doprava zdarma!
VOONO Barva na vlasy HENNA INDIGO Více informací Doprava ZDARMA VOONO Barva na vlasy HENNA INDIGO HENNA INDIGO Jste černovláska a toužíte po změně? Vyzkoušejte INDIGO! Když ho smícháte s hennou SOFT BLACK v poměru 50:50, dosáhnete havraního efektu.   Prášek zalijte vodou o teplotě max. 50 °C. Barvu stačí mít… od 259 + Doprava zdarma!
VOONO Barva na vlasy HENNA COOPER Více informací Doprava ZDARMA VOONO Barva na vlasy HENNA COOPER HENNA COPPER Oproti ORANGE budou vaše vlasy výraznější, zářivější, naprosto ohnivé.   Prášek zalijte vodou o 60–90 °C. Barvu stačí mít na hlavě 45 min. Detailní návod k použití najdete v příbalovém letáku. Finální… od 259 + Doprava zdarma!
VOONO Maska na vlasy Hair of Gaurí Více informací VOONO Maska na vlasy Hair of Gaurí MASKA NA VLASY HAIR OF GAURÍ Řešíte problém rychle se mastících vlasů, neodbytných lupů nebo dokonce stroupků na pokožce hlavy? Hair of Gaurí obsahuje blahodárné bylinky, které vám pomohou odstranit tyto potíže jednou… od 319

Zcela přírodní, 100% rostlinné barvy na vlasy značky VOONO jsou jako jediné na českém trhu vyráběny výhradně z lístků henny té nejvyšší kvality. Dopřejte svým vlasům celkovou péči od kořínků ke konečkům, chraňte je s barvami VOONO před škodlivými UV filtry a dodejte jim naturální profity z vybraných bylin. Kromě přírodního barviva a zároveň kondicionéru působí henna také jako léčivý zábal na pokožku hlavy – díky jejímu používání se můžete zbavit lupů či stroupků a denně namáhanou kůži citlivě hydratovat. Se stejnou pečlivostí, s jakou vybíráme ty nejlepší ingredience pro výrobky VOONO, dbáme i o Vaše zdraví. Díky absenci konzervačních látek chemického původu jsou všechny přírodní produkty vhodné pro těhotné i kojící ženy. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě.