HELVETIA NATURA Bílé mýdlo N°1 - pomeranč a skořice 300 ml

Šamón pro suché vlasy (1)
NATURE PROGRES

Přírodní mýdlo vás díky svým bylinným výtažkům vezme k břehům ženevského jezera. Tradiční bílé mýdlo je švýcarského původu. Bylo velice vyhledávané v 19. století, kdy se na rozdíl od ostatních mýdel používaných jako čistící… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
185
153 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
HELVETIA NATURA
EAN:
7640143474202
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Přírodní mýdlo vás díky svým bylinným výtažkům vezme k břehům ženevského jezera. Tradiční bílé mýdlo je švýcarského původu. Bylo velice vyhledávané v 19. století, kdy se na rozdíl od ostatních mýdel používaných jako čistící prostředky, používalo jako mýdlo koupelové k očistě obličeje a těla. Tradiční bílé mýdlo je velice jemné a vyrábí se ručně zmýdelněním slunečnicového oleje. Pomeranč je přírodní rozpouštědlo, velice dobře odstraňuje mastnotu. Na psychiku působí antistresově, pozvedá náladu, na tělo zase jako jeden z nejlepších EO na zažívací ústrojí. Skořice je antibakteriální, antivirová, protiplísňová. Má silné prokrvující a prohřívací účinky, chlácholí svou vůní.

INCI: Aqua (Water), Helianthus Anuus Seed Oil, Potassium Cocoate, Potassium Hydroxide, Sodium Bicarbonate, Acid citric, Parfum (Essential Oil Bio: Citrus Sinensis - Cinnamomum Verum), D limonene, Eugenol.

Uživatelská recenze produktu HELVETIA NATURA Bílé mýdlo N°1 - pomeranč a skořice 300 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

HELVETIA NATURA
Švýcarsko


Laboratoře Scientia Natura, které na český trh dodávají přírodní značku Helvetia Natura, se nachází na břehu Ženevského jezera ve Švýcarsku. Využíváme tradiční postupy domácí výroby produktů a naše receptury jsou jakousi poctou tradičnímu přírodnímu mýdlu, z jehož základů vycházejí.

100% přírodní ingredience

Zavázali jsme se k použití 100% přírodních a organických ingrediencí. Zavázali jsme se nepoužívat palmový olej ani jeho deriváty, jak při výrobě, tak ve složkách našich produktů. Díky vlastní výrobě všech povrchově aktivních látek jsme zcela nezávislí na chemickém průmyslu.

Uvažujeme lokálně

Všichni naši dodavatelé jsou situováni maximálně 800 km od místa, kde naše produkty vyrábíme, ať už jde o konkrétní suroviny, oleje, stroje či lahve pro jejich balení.

Přísné ekologické standardy

V Laboratořích Scientia Natura se řídíme přísnými standardy certifikátu Nature et Progres, který aplikujeme nejen na naše koncové produkty, ale i na produkty, které dodáváme jiným subjektům