JENSTSCHURA Energetický kartáč 1 ks

Energetický kartáč (1)

Funkční energetický kartáč obsahující jemné bronzové štětiny. Pro blahodárné a příjemné mravenčení pokožky. Pro suché kartáčování.  Funkční energetický kartáč obsahuje jemné bronzové štětiny (slitina mědi a cínu) a na… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
830
686 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
JENSTSCHURA
EAN:
4260196680714
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Funkční energetický kartáč obsahující jemné bronzové štětiny. Pro blahodárné a příjemné mravenčení pokožky. Pro suché kartáčování. 

Funkční energetický kartáč obsahuje jemné bronzové štětiny (slitina mědi a cínu) a na základě molekulární struktury těchto jemných bronzových štětin se vytváří přímo na kůži důležité ionty kyslíku, které jsou důležité pro naše materiální a energetické zdraví.

Odtud jsou přímo k dispozici pro organismus a látkovou výměnu. Vedle tohoto chemického účinku je při použití energetického kartáče tento energetický účinek příjemně pociťován. Působením bronzových štětin jsou podporovány lymfatický a krevní oběh a energetické dráhy.

Energetický kartáč zanechává díky svým jemným bronzovým štětinám zvlášť příjemné brnění na kůži. Již několik tahů energetickým kartáčem denně přináší dobré zdraví jak tělesné, tak duševní a působí vitalizačně, uvolňuje a podporuje krevní oběh.

Vyrobeno z: masivní bukové dřevo, štětiny z bronzu a koňských žíní

Uživatelská recenze produktu JENSTSCHURA Energetický kartáč 1 ks

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

JENSTSCHURA
Německo


Kartáčování Kartáčování 84.07 kB Stáhnout soubor