EMMA NOEL Mýdlo tekuté Alep BIO 300 ml, dávkovač

- 20%
Olej pleťový meruňkové pecky BIO (3)
  • Olej pleťový meruňkové pecky BIO (3)
  • Olej Ple (2)
  • Olej Ple (3)
Akce ECOCERT 24 hodin - zboží Vám doručíme do 24 hodin*

Mýdlo v biokvalitě. Tekutá varianta mýdla vyráběného podle starodávné, tisíce let staré receptury. Obsahuje olivový olej a také olej vavřínový, který mýdlu dodává velmi specifickou vůni. Aleppské mýdlo je velmi vhodné pro… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
199
164 bez DPH
Před slevou:
249
Běžná cena:
249
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
EMMA NOEL
EAN:
3291960010797
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Mýdlo v biokvalitě. Tekutá varianta mýdla vyráběného podle starodávné, tisíce let staré receptury. Obsahuje olivový olej a také olej vavřínový, který mýdlu dodává velmi specifickou vůni. Aleppské mýdlo je velmi vhodné pro citlivou pokožku a při kožních problémech.

Toto mýdlo se na Blízkém Východě vyrábí již 4 000 let. Aleppské mýdlo se zde tradičně připravovalo ve velkých kamenných kotlích, kde se vařil olivový olej spolu s roztokem sody. Směs se zahřála na více než 200C a míchala se tak dlouho, dokud olej úplně nerozložil pohlcující glycerin a sodík. Poté se přidal vavřínový olej a znovu se vše důkladně promíchávalo. Takto připravená směs stydla v kotlích 24 hodin a poté se lila na čistou a rovnou podlahu k tomu určené místnosti, až vznikla rovnoměrná asi šesticentimetrová vrstva zelené hmoty. Po dalších 24 hodinách stydnutí se hmota ručně nakrájela na kostky, do kterých byla následně vyražená pečeť se jménem výrobce. Nově vzniklé mýdlo se pak nechávalo alespoň sedm měsíců dozrát. Podobným způsobem se aleppské mýdlo vyrábí i dnes.

Olej Ple (2) Olej Ple (3)

Uživatelská recenze produktu EMMA NOEL Mýdlo tekuté Alep BIO 300 ml, dávkovač

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

EMMA NOEL
Francie


Řada bio a fairtradové kosmetiky pro celou rodinu. Základem jsou vysoce kvalitní oleje lisované za studena těmi nejšetrnějšími technikami tak, aby si zachovali maximum svých výživných látek. Baleno do recyklovatelných obalů a není testováno na zvířatech. Vyrobeno ve Francii.