NOBILIS TILIA Obličejová maska s bahnem z Mrtvého moře 250 ml, plast.obal

Obličejová maska s bahnem z Mrtvého moře (1)

NOBILIS TILIA OBLIČEJOVÁ MASKA S BAHNEM Z MRTVÉHO MOŘE zklidňuje a regeneruje zejména mastnou a aknózní pleť, má adstringentní a čistící účinky Popis: Vysoce účinná maska na mastnou a aknózní pleť s regeneračními, adstringentními a čistícími účinky. Obsahuje důležité bioaktivní látky, zachovává dobrou pružnost pokožky a zabraňuje jejímu nadměrnému vysoušení. Použití: Masku před upotřebením vymíchejte, případně přidejte Aknégel nebo Francouzský jíl podle typu pokožky až do poměr Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
449
371 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
NOBILIS TILIA
Katalogové číslo:
N0603
EAN:
8595100206701
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání


NOBILIS TILIA OBLIČEJOVÁ MASKA S BAHNEM Z MRTVÉHO MOŘE

zklidňuje a regeneruje zejména mastnou a aknózní pleť, má adstringentní a čistící účinky

Popis:

Vysoce účinná maska na mastnou a aknózní pleť s regeneračními, adstringentními a čistícími účinky. Obsahuje důležité bioaktivní látky, zachovává dobrou pružnost pokožky a zabraňuje jejímu nadměrnému vysoušení.

 

Použití:
Masku před upotřebením vymíchejte, případně přidejte Aknégel nebo Francouzský jíl podle typu pokožky až do poměru 1 : 1. Připravenou směs nanášejte v tenké vrstvě a nechte 20 minut působit. Část obličejové masky se vstřebá, její přebytek setřete  tamponem navlhčeným v pleťové nebo květové vodě.

 

Složení:
Aqua, Sea Silt, Glycine Soja Oil, Steareth-2, Glycerin, Steareth-21, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide.

Parametry

Složení: Mořské bahno

Uživatelská recenze produktu NOBILIS TILIA Obličejová maska s bahnem z Mrtvého moře 250 ml, plast.obal

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NOBILIS TILIA
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa
40746
Česká republika


Stejně jako každá rostlina vyjadřuje květem plné rozvinutí vlastní jedinečnosti, originality, krásy a harmonie, je vizí naší společnosti podporovat růst a rozkvět jedinečnosti a krásy každého z nás.

Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící aromaterapeutické kosmetiky. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti.

Více o historii Nobilis Tilia-největšího českého výrobce přírodní certifikované kosmetiky v České republice se dočtete ZDE.

 

Poslání společnosti Nobilis Tilia s.r.o.
S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.

Jsme trvale udržitelnou společností a rozvíjíme se s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Naše hodnoty nám umožňují harmonicky růst a

K V É S T

 Kvalitou (čistě přírodních produktů)
 Vzděláním (odborností a profesionalitou)
 Eticky (vztahy i ekologií výroby)
 Spokojeností (našich zákazníků i zaměstnanců)
 Tradicí (české aromaterapie)


Kvalita je pro nás zásadní. Využíváme v nejvyšší možné míře suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina našich produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Kdykoliv je to možné, vyrábíme bez konzervantů a syntetických látek. Pro uchování kvality citlivých bioaktivních látek využíváme obaly z tmavě fialového skla. Nikdy nesnižujeme kvalitu kvůli ceně.

Vzdělání je naším základním pilířem pro vývoj vlastních účinných přírodních přípravků. Čerpáme nejen z moderních poznatků o účincích léčivých rostlin, ale i z tradičních historických zkušeností. Využíváme znalostí  předních odborníků na aromaterapii, kteří stojí v čele naší společnosti, vytváříme originální produkty a terapeutické postupy. Přesto cítíme pokoru před moudrostí přírody a ctíme její  zákonitosti.

Etické a čestné chování v konkurenčním prostředí považujeme za samozřejmost, vážíme si poctivé lidské práce a trváme na pravdivých informacích. V obchodních vztazích se řídíme důvěrou a lidskými hodnotami. Odmítáme využívání živočišných surovin a pokusů na zvířatech. V našich produktech upřednostňujeme ekologicky odbouratelné suroviny, společnost má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recyklujeme odpad a šetříme životní prostředí.

Spokojenost našich zákazníků stavíme na účinnosti výrobků, vyváženosti kvality a ceny a etickém chování. Nabízíme flexibilitu, poradenství a péči. Jsme si vědomi léčivých účinků přírodního aroma, jeho vlivu na zlepšení zdraví, fyzické i psychické kondice a uznáváme jeho duchovní rozměr. Synergicky působícími vůněmi pomáháme obnovit rovnováhu a harmonii, navodit pocit pohody a štěstí, přinášíme radost a inspiraci. Naším cílem je aromaterapií obohatit váš život.
 
Tradice české aromaterapie je v naší společnosti pevně zakořeněna. Jsme nejdéle působící českou společností na našem trhu a nabízíme nejširší sortiment české přírodní a BIO kosmetiky. Stáli jsme u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie, které podporujeme již druhé desetiletí. V malebném prostředí národního parku České Švýcarsko vytváříme společenství lidí, jež tradici české aromaterapeutické kosmetiky udržují a jsou s její filozofií bytostně spjati.