Amea


Litujeme, ale v kategorii Amea se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.

TAUTROPFEN Amea

Toskánsko - sluncem zalitá krajina plná poezie, úchvatná jako Michalangelovy malby a fantastická jako Verdiho opery. A právě v srdci Toskánska roste vzácný rakytník, který používáme pro výrobu přípravků rakytníkové řady amea, určené pro náročnou pleť. Dopřejte si jedinečnou péči omlazujícího rakytníku, který v kombinaci s výtažky z měsíčku a ostatními látkami hýčká vaši pleť a udržuje její vzhled mladistvě svěží.

Hlavní ingredience řady TAUTROPFEN AMEA jsou:

Původním domovem rakytníku je Nepál, odkud se již před staletími rozšířil do takřka všech koutů světa. Vyskytuje se ve slunných lokalitách od planin až po horské oblasti s nadmořskou výšku 5000 m. Plody rakytníku obsahují vysoké množství vitamínu C – mnohem více než např. citrony nebo pomeranče. Dřeň z rakytníkových plodů je bohatá na nenasycené mastné kyseliny, karoten a celý komplex dalších vitamínů. Vzácný rakytníkový olej posiluje ochrannou vrstvu pokožky a napomáhá regeneračním procesům v pleťových buňkách.

Máslo Cupuacu má vynikající schopnost vázat vodu, a proto má výrazný hydratující účinek. Plody Cupuacu pro přípravky TAUTROPFEN pochází z kontrolovaného divokého sběru, který je součástí socio-ekologického projektu v brazilských deštných pralesích.