DIOCHI Astofresh 100 tablet

ASTOFRESH ‑ kapky (3)

Astofresh tablety - bioinformační specialita Astofresh tablety jsou bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především… Více informací

 Skladem 1 ks
536
443 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DIOCHI
Katalogové číslo:
F01807
EAN:
8588004092044
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Astofresh tablety - bioinformační specialita

Astofresh tablety jsou bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený ze silic vybraných rostlin. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech. Trávicí systém, hormonální systém, plíce, aktivace a harmonizace organismu.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

  • Působení
  • Meridiány
  • Složení
  • Výrobky ve Sféře

 

Silice obsažených bylin:

zvyšují obranyschopnost organismu
napomáhají snazšímu dýchání
přispívají ke zklidnění bolesti v krku

Parametry

Složení: Blahovičník, Kardamon, Máta

Uživatelská recenze produktu DIOCHI Astofresh 100 tablet

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

DIOCHI
Weilova 2/1144
10200 Praha
Česká republika
www.diochi.cz


Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Blahovičník, Kardamon, Máta