SIDDHALEPA Ayur Nerv- podpora nervového systému 50 kapslí

- 10%
Ayur Lean (2)
  • Ayur Lean (2)
  • AYUR Clear  - kapsle pro detoxikaci (2)
Akce

  Siddhalepa Ayur Nerv, kapsle, podpora nervového systému 50 kapslí Tradiční ajurvédský doplněk stravy obsahující unikátní směs bylin včetně Withania somnifera, která stabilizuje nervový systém a uvolňuje svalové… Více informací

Vyberte variantu
Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
SIDDHALEPA
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

 

Siddhalepa Ayur Nerv, kapsle, podpora nervového systému 50 kapslí

Tradiční ajurvédský doplněk stravy obsahující unikátní směs bylin včetně Withania somnifera, která stabilizuje nervový systém a uvolňuje svalové napětí. Působí na organismus uklidňující terapií a navrací mu zpět jeho přirozenou energii.  

Doporučené dávkování:
2 kapsle 2x denně po jídle.

Složení:

  • Withania somnifera  (Ašvaganda)
  • Cardiospermum microcarpum

Obsah: 50 kapslí

Klíčová slova: stres, chudokrevnost, energie

Parametry

Složení: Withania

AYUR Clear  - kapsle pro detoxikaci (2)

Uživatelská recenze produktu SIDDHALEPA Ayur Nerv- podpora nervového systému 50 kapslí

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

SIDDHALEPA
Indie


Srílanská společnost Siddahalepa se zabývá ajurvédskými přírodními produkty již od roku 1934. Ajurvéda je sanskrtské slovo a znamená "věda (umění) života". Je to nejstarší ozdravný program na světě, který vznikl před 5000 lety a v psané formě se objevil již před 3000 lety. Ajurvéda respektuje lidskou originalitu a vidí v každém jednotlivci výjimečnou bytost. Podle principů ajurvédy je zdraví každého člověka tvořeno vzájemnou harmonickou souhou těla, mysli a okolního prostředí. Jestliže jakákoliv z těchto oblastí je v nerovnováze, člověk se necítí zdravý. Cílem ajurvédy je prevence proti onemocnění, léčení chorob a jejich příznaků, posilování imunitního systému, zlepšování celkového pocitu zdraví a vitality a oddalování procesu stárnutí. Ajurvédská filozofie se řídí 3 energiemi nebo-li dóši, které jsou v každém z nás, jsou to Vata (Vzduch-Vesmír), Pitta (Oheň-voda) a Kapha (Země-voda). Tyto dóši odráží fyzický a mentální charakter člověka. Onemocnění jsou výsledkem nerovnováhy dóš, to způsobují hlavně nezdravé stravovací návyky, nekvalitní potraviny, stres, nedostatek pohybu, vlastní nespokojenost a nezdravé ovzduší. Jestliže nastane nerovnováha, projeví se negativní příznaky jako napětí, nespavost, bolest a deprese. Zatímco západní medicína odhaluje nemoci a léčí jejich symptomy, ajurvéda jde mnohem dále. Hledá a léčí principy onemocnění, nejen příznaky. Základním principem ajurvédské léčby je změna našich stravovacích návyků a způsobu života, tím můžeme dosáhnout vnitřní vyrovnanosti těla a mysli.
Do produktů Siddhalepa se používají pouze vybrané bylinné výtažky. Veškeré bylinné ingredience jsou podrobeny kvalitativní kontrole již při doručení a jeho dodavatelé byli instruováni a vyškoleni v souladu s normou ISO 9001 pro kritéria výběru surovin. Při výrobě ajurvédských produktů se nepoužívají žádné umělé chemické přísady ani živočišný tuk. PřípravkySiddhalepa se tedy vyrábí ve vyhovujících hygienických podmínkách z kvalitativně certifikovaných surovin získaných z důvěryhodných zdrojů, proto jsou tou nejvhodnější cestou jak zapojit své tělo i mysl do ducha Ajurvédy.

Složení: Withania