ENERGY Balíček Chřipka 1 set

Balíček Štítná žláza (2)
 • Balíček Štítná žláza (2)
 • Vironal (2)
24 hodin - zboží Vám doručíme do 24 hodin*

Kompletní specifikace Chřipka je vysoce nakažlivé virové onemocnění , charakterizované náhlým začátkem, vysokou horečkou a celkovými příznaky. Zejména prudký začátek a vysoké horečky ji odlišují od běžných nemocí z… Více informací

 Skladem 1 ks
2 110
1 835 bez DPH
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
ENERGY
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Kompletní specifikace

Chřipka je vysoce nakažlivé virové onemocnění , charakterizované náhlým začátkem, vysokou horečkou a celkovými příznaky. Zejména prudký začátek a vysoké horečky ji odlišují od běžných nemocí z nachlazení provázených rýmou, škrábáním v krku a teplotami do 38°C. Inkubační doba je krátká a trvá od 18 - 24 hodin. Nekomplikované onemocnění probíhá obvykle 7 - 10 dnů. Komplikace chřipky mohou být primární, nebo sekundární.

 • Primární jsou vyvolané samotným virem, který způsobuje nejčastěji virový zápal plic.
 • Sekundární komplikace se objevují později a jejich původci jsou bakterie typu pneumokoků a styfylokoků.

Původci

Onemocnění je vyvoláno chřipkovými viry A, B, C. Nejčastější původce onemocnění - virus A - vyvolává onemocnění nejen u člověka, ale také u dalších živočišných druhů (prasata, koně, ptáci). V minulosti byl zdrojem všech velkých epidemií a pandemií. Virus typu B vyvolává menší, lokální epidemie s postupným šířením. Typ C postihuje hlavně děti. Onemocnění má obecně sezónní charakter.

Zdroj, rezervoár a cesta přenosu

Zdrojem nákazy je člověk na konci inkubační doby a v prvních dnech akutního onemocnění. Virus je ve velkém množství přítomen v sekretu dýchacích cest a vylučuje se mluvením, kašláním a kýcháním. Přenos se děje kapénkovou nákazou od nemocného k vnímavému jedinci. Vstupní branou jsou dýchcí cesty. Vnímavost vůči onemocnění je všeobecná. Nejvyšší u dětí a mladých dospělých na jedné straně, u seniorů a chronicky nemocných na straně druhé. Chřipka představuje riziko také u osob, které se léčí pro některá chronická onemocnění. Rizikové skupiny lidí jsou:

 • osoby s poruchou imunity (HIV, stavy po transplantacích, pacienti s léky na potlačení imunity - imunosupresivy)
 • lidé s chronickým onemocněním plic (chronická obstrukční choroba plicní, astma bronchiale)
 • lidé trpící chronickou chorobou jater a ledvin
 • pacienti s onemocněním srdce a cév (ischemická choroba srdeční, infarkty myokardu, cévní mozkové příhody)
 • lidé trpící cukrovkou, zejména s nutností užívání inzulínu
 • pacienti pobývající v léčebnách dlouhodobě nemocných
 • pracovníci ve zdravotnictví a ústavech sociální péče

Průběh onemocnění

Onemocnění začíná prudce z plného zdraví. Teploty jsou vysoké 38 - 40°C, zimnice, intenzivní bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů zajména v oblasti zad a dolních končetin. Nápadná je celková únava a vyčerpanost. Přítomny mohou být i zažívací potíže. Postupně během 1 - 2 dnů se objevuje postižení dýchacích cest: suchý dráždivý kašel, pílení za hrudní kostí a bolesti na hrudníku. Nebývá vzácný zánět spojivek a světloplachost. Nápadná únavnost může přetrvávat i měsíc.

Léčba klasická

Nekomplikovaná chřipka vyžaduje klid na lůžku obvykle po dobu 1 týdne. Nutný je adekvátní pitný režim a příjem vitamínů. Z léků se podávají medikamenty na teplotu, kašel, rýmu a bolesti kloubů a svalů. V indikovaných případech se užívají cílené léky vyvinuté přímo proti chřipce - tzv. antivirotika. Jsou to látky mající schopnost navázat se na viry a bránit jejich dalšímu množení. V rámci prevence je možnost očkování proti chřipce. Očkovací látku si hradí pacient, pouze v případě seniorů a vymezených zdravotních indikací vakcínu hradí příslušná zdravotní pojišťovna. V ČR se za nejvhodnější dobu vakcinace považuje období od poloviny září do poloviny prosince, podle aktuální epidemiologické situace. Pouze u bakteriálních komplikací se aplikují cíleně antibiotika. ATB jako taková jsou na primární virové infekce neúčinné a jejich použití je chybou.

Chřipka a přípravky Energy

Přípravky Energy představují šetrnou alternativu klasické medicíny a snižují rizika někdy i závažných nežádoucích účinků léků. Využívají principů bioinformace a biorezonance, a proto vykazují mnohem lepší účinnost než prosté suplementy.

Prevence

Vironal působí proti přenosu infekcí na veřejných místech , ve školách, dopravních prostředcích apod. Je účinný při prevenci nejen chřipky, ale i virózy, rýmy, kašle, angíny, zápalu plic... Posiluje imunitní systém. Flavocel je antivirový a antibakteriální prostředek obsahující kombinaci vitamínu C a bioflavonoidů. Podporuje imunitu, celkově osvěžuje organismus, má antioxidační účinky. Preventivně chrání proti infekci. Spiron kombinace éterických olejů ve formě spreje. Je vhodný jako prevence i cílená dezinfekce ovzduší. Působí proti kašli a uvolňuje dýchací cesty.

Akutní péče

Grepofit obsahuje komplex účinných látek s velmi silnými antivirovými a antibakteriálními účinky. Stěžejní je obsah výtažku z grepových jader. Aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění chřipkou. Velmi důležité je včasné nasazení preparátu při prvních příznacích. Drags Imun je přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri. Má vědecky prokázané antibakteriální, protivirové a antioxidační účinky. Pomáhá při respiračních onemocněních způsobených viry chřipky, snižuje horečku.

Rekonvalescence

Renol je vhodný zejména pro období rekonvalescence. Má regenerační účinky, stimuluje činnost imunitního systému, je účinný při přetrvávající únavě, bolestech kloubů a páteře.

Obsah balíčku:

 • Vironal 30 ml
 • Flavocel 150 kapslí
 • Spiron 50 ml
 • Grepofit 135 kapslí
 • Drags Imun 30 ml
 • Renol 30 ml
Vironal (2)

Uživatelská recenze produktu ENERGY Balíček Chřipka 1 set

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ENERGY
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz


Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.


Naše filozofie
Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Čím se zabýváme
Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu®. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu® lze kombinovat s ostatními našimi výrobky, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.