NATURA SIBERICA Bania Detox – Černé tělové mýdlo Cedrové 400 ml

Bania Detox – Bílé tělové mýdlo Březové (1)
TOP

Černé tělové mýdlo „Cedrové“ 27 divokých sibiřských bylin Hořký pelyněk Lékořice Černý mýdlový základ Černé cedrové tělové mýdlo díky aktivnímu sběru volně rostoucích sibiřských bylin, které jsou v jeho základu opatrně čistí… Více informací

 Skladem 3 ks
679
561 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NATURA SIBERICA
Katalogové číslo:
F04179
EAN:
4744183014343
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Černé tělové mýdlo „Cedrové“

27 divokých sibiřských bylin
Hořký pelyněk
Lékořice
Černý mýdlový základ

Černé cedrové tělové mýdlo díky aktivnímu sběru volně rostoucích sibiřských bylin, které jsou v jeho základu opatrně čistí, vyživuje a tonizuje pokožku. Černý mýdlový základ je měkký pěnivý základ, který účinně čistí pokožku. Extrakt z hořkého pelyňku výrazně zlepšuje krevní oběh, má tonizující účinek, stahuje póry, dělá kůži více pružnou a elastickou. Lékořicový extrakt má protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační vlastnosti, zlepšuje krevní mikrocirkulaci, odvádí toxiny, má omlazující účinek.

Výsledek: aktivní očištění pokožky a intenzivní tonizující účinek; dlouhotrvající pocit svěžesti; pokožka vypadá pevná a elastická.

Způsob použití: Naneste mýdlo na pokožku těla, trochu promasírujte a opláchněte vodou. Pokud je to nutné, postup opakujte.
Objem 400 ml

Parametry

Aktivní látky: 27 divokých sibiřských bylin, Hořký pelyněk, Lékořice

Obal: Obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Bania Detox

Země původu: Rusko

Uživatelská recenze produktu NATURA SIBERICA Bania Detox – Černé tělové mýdlo Cedrové 400 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NATURA SIBERICA
27 b.2 Tverskaya str.
Moscow
Ruská federace


Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 v Rusku a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sybiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Aktivní látky: 27 divokých sibiřských bylin, Hořký pelyněk, Lékořice

Obal: Obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Bania Detox

Země původu: Rusko