NATURA SIBERICA Bania Detox – Maska pro sílu a lesk vlasů Černý chléb 400 ml

Bania Detox – Maska ​​pro růst vlasů Černý lopuch (1)
Novinky

Maska pro sílu a lesk vlasů „Černý chléb“ Organická kostřava altajská Extrakt ze žita Olej z pšeničných klíčků Maska pro sílu a lesk vlasů „Černý chléb“ posiluje vlasy, okamžitě obnovuje jejich přirozený lesk a pružnost.… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
679
561 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
NATURA SIBERICA
EAN:
4744183014381
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Maska pro sílu a lesk vlasů „Černý chléb“

Organická kostřava altajská
Extrakt ze žita
Olej z pšeničných klíčků

Maska pro sílu a lesk vlasů „Černý chléb“ posiluje vlasy, okamžitě obnovuje jejich přirozený lesk a pružnost. Přírodní oleje a extrakty z divokých sibiřských bylin pronikají hluboko do vlasů, vyživují a chrání před ztrátou vlhkosti a negativních faktorů životního prostředí. Organická kostřava altajská intenzivně vyživuje a hydratuje pokožku hlavy, obnovuje a posiluje vlasy, dělá je lesklé a zvládnutelné. Složení extraktu žita zahrnuje vitamin E, vitaminy skupiny B, PP a A, které zlepšují metabolismus, prodlužují životnost vlasu, a také obnovují jejich poškozenou strukturu, takže vlasy jsou lépe zvládnutelné a dobře upravené. Olej z pšeničných klíčků posiluje, vyživuje a má regenerační účinky na vlasovou strukturu, urychluje jejich růst.

Výsledek: vlasy znatelně silnější; více lesklé; rychlejší růst vlasů.

Způsob použití: Naneste malé množství masky na čisté vlhké vlasy, rovnoměrně po celé délce, ponechte 3-5 minut. Dobře opláchněte vodou.
Objem 400 ml

Parametry

Aktivní látky: Organická kostřava altajská, Extrakt ze žita, Olej z pšeničných klíčků

Obal: Obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Bania Detox

Země původu: Rusko

Uživatelská recenze produktu NATURA SIBERICA Bania Detox – Maska pro sílu a lesk vlasů Černý chléb 400 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NATURA SIBERICA
27 b.2 Tverskaya str.
Moscow
Ruská federace


Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 v Rusku a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sybiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

 

Aktivní látky: Organická kostřava altajská, Extrakt ze žita, Olej z pšeničných klíčků

Obal: Obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Bania Detox

Země původu: Rusko