NATURA SIBERICA Bania Detox – Ochranný krém na ruce Rukavice 75 ml

Bania Detox – Tající hydratační tělový krém Ledové květy (1)
ECOCERT

Ochranný krém na ruce „Rukavice“ Olej ze šípků Altajská brusinka Cedrový olej Ochranný krém na ruce „Rukavice“ obsahuje léčivé bio – komponenty z divokých bylin Sibiře a má aktivní nasycený vzorec, který do hloubky vyživuje… Více informací

 Skladem 3 ks
179
148 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NATURA SIBERICA
Katalogové číslo:
F04182
EAN:
4744183014640
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Ochranný krém na ruce „Rukavice“

Olej ze šípků
Altajská brusinka
Cedrový olej

Ochranný krém na ruce „Rukavice“ obsahuje léčivé bio – komponenty z divokých bylin Sibiře a má aktivní nasycený vzorec, který do hloubky vyživuje a hydratuje pokožku, účinně pečuje o pokožku rukou v chladném období. Šípkový olej stimuluje metabolismus, zvyšuje ochrannou funkci kůže a odolnost proti vnějším vlivům. Vyživuje pokožku vitamíny, zabraňuje podchlazení, chrání pokožku před chladem a větrem. Organický extrakt z altajské brusinky je aktivní přírodní antioxidant, který pomáhá obnovit strukturu pleti. Stimuluje syntézu kolagenu, vyživuje pokožku vitamíny, zvyšuje její imunitu. Olej sibiřského cedru, bohatý na vitaminy E a F, účinně změkčuje a vyživuje pokožku. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje pokožku rukou nezbytnými aminokyselinami, zajišťuje její pružnost.

Výsledek: Účinná ochrana pro pokožku rukou, a to i při teplotách tak nízkých jako minus 50° C; hluboká výživa a hydratace pro pleť, zabránění praskání nebo zdrsnění.

Způsob použití: Naneste krém na suchou a čistou pokožku rukou a jemně jej vmasírujte.
Objem 75 ml

Parametry

Aktivní látky: Olej ze šípků, Altajská brusinka, Cedrový olej

Obal: Obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Bania Detox

Země původu: Rusko

Uživatelská recenze produktu NATURA SIBERICA Bania Detox – Ochranný krém na ruce Rukavice 75 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NATURA SIBERICA
27 b.2 Tverskaya str.
Moscow
Ruská federace


Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 v Rusku a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sybiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Aktivní látky: Olej ze šípků, Altajská brusinka, Cedrový olej

Obal: Obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Bania Detox

Země původu: Rusko