NATURA SIBERICA Bania Detox – Tonizující tělový peeling Slaný med 400 ml

Bania Detox – Černé tělové mýdlo Cedrové (1)
ECOCERT

Tonizující tělový peeling „Slaný med“ Květový med Sibiřská solanka Zlatý ostružiník moruška Tonizující tělový peeling „Slaný med“ spojuje v sobě úžasnou sílu a energii sibiřských rostlin, dokonale čistí a obnovuje pleť,… Více informací

 Skladem 3 ks
679
561 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NATURA SIBERICA
Katalogové číslo:
F04180
EAN:
4744183014411
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Tonizující tělový peeling „Slaný med“

Květový med
Sibiřská solanka
Zlatý ostružiník moruška

Tonizující tělový peeling „Slaný med“ spojuje v sobě úžasnou sílu a energii sibiřských rostlin, dokonale čistí a obnovuje pleť, pomáhá uchovat mládí a krásu. Má silný tonizující účinek. Přírodní květový med zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, obnovuje její přirozenou elasticitu. Sibiřská solanka nasycuje kůži minerály, zarovnává její povrch, aktivuje prokrvení podkožních tkání. Extrakt zlaté morušky vyživuje pokožku vitamíny, má silný tonizující účinek, pomáhá odstranit toxiny, dělá vaši pleť jemnou a hladkou.

Výsledek: intenzivní očištění a tón; pleť vypadá obnovena a pružnější, kožní mikroreliéfy viditelně vyrovnány; kůže je hladká a hedvábná.

Způsob použití: Masážními pohyby nanést malé množství peelingového krému na vlhkou pokožku, přičemž zvláštní pozornost věnovat problémovým oblastem. Masírovat nejméně 5 minut. Po aplikaci opláchněte vodou.
Objem 400 ml

Parametry

Aktivní látky: Květový med, Sibiřská solanka, Zlatý ostružiník moruška

Obal: Obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Bania Detox

Země původu: Rusko

Uživatelská recenze produktu NATURA SIBERICA Bania Detox – Tonizující tělový peeling Slaný med 400 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NATURA SIBERICA
27 b.2 Tverskaya str.
Moscow
Ruská federace


Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 v Rusku a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sybiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Aktivní látky: Květový med, Sibiřská solanka, Zlatý ostružiník moruška

Obal: Obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Bania Detox

Země původu: Rusko