ENGLISH TEA SHOP Bílý čaj 20 x 2 g (White Tea)

Bílý čaj (1)
SOIL

English Tea Shop Bílý čaj 20 ks Bílý porcovaný čaj English Tea Shop přináší kvalitní čaj v praktickém balení, díky kterému si můžete dopřát osvěžení kdykoliv a kdekoliv. Přirozeně sladká jemná chuť bílého čaje povzbudí a… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
72
63 bez DPH
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
ENGLISH TEA SHOP
EAN:
680275029267
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

English Tea Shop Bílý čaj 20 ks

Bílý porcovaný čaj English Tea Shop přináší kvalitní čaj v praktickém balení, díky kterému si můžete dopřát osvěžení kdykoliv a kdekoliv. Přirozeně sladká jemná chuť bílého čaje povzbudí a osvěží mysl, zatímco obsažený tein dodá energii i celému organismu.

Bílý čaj má lehkou svěží chuť, jelikož se zpracovává z mladých ještě nerozvinutých čajových lístků. Lístky neoxidují, pouze se usuší na slunci. Výsledný nálev tak má jemnou zelenou barvu i lehkou sladkou chuť. Ta je sice jemná, avšak povzbudivá. Bílý čaj vás také osvěží díky obsaženému teinu a také antioxiantům, které pomáhají organismu lépe se vyrovnat se stresem.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l čerstvě převařené vody o teplotě 70°C a nechte louhovat 3- 4 minuty. Poté podle chuti oslaďte.

Tip: Bílý čaj je vhodný pro přípravu horkého i ledového nápoje.

Uživatelská recenze produktu ENGLISH TEA SHOP Bílý čaj 20 x 2 g (White Tea)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ENGLISH TEA SHOP
Devonshire House
1 Devonshire Street
London
w1w 5dr
Spojené království


"My v English Tea Shop milujeme čaj a tuto lásku chceme šířit. To je důvod, proč vnímáme jako svou životní cestu možnost přinášet všem ty nejlepší možné čaje."

Továrna English Tea Shop je nositelem hned několika bio certifikací z celého světa. Podle vedení firmy nabízí bio farmaření nejlepší a dobře dostupný praktický model toho, jak lze lokálně produkovat jídlo a nápoje, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Značka proto podporuje Fair Trade produkci ve 25 zemích celého světa. 

English Tea Shop  vyrábí své produkty v továrně na Srí Lance a tato pomalu přechází do kategorie "bezuhlíková". Výroba se tak stává ekologičtější, šetrnější k životnímu prostředí a ekologicky udržitelnější. I samotné balení čajů je ekologické a výběru obalových materiálů je věnována velká pozornost. Během balicího procesu se využívají pouze recyklované fošny a i všechny další materiály jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné.