AMYLON BIO Bio Puding s aronií a chia semínky Karton - 30 ks á 40 g

Bio Puding rýžový s jablkem a skořicí (1)
EKOPRODUKT BEZ LEPKU

Velmi jednoduchá příprava a skvělá chuť. Puding lze uvařit s různými druhy mléka. Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
656
570 bez DPH
Běžná cena:
690
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
AMYLON BIO
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Velmi jednoduchá příprava a skvělá chuť. Puding lze uvařit s různými druhy mléka.

 

Uživatelská recenze produktu AMYLON BIO Bio Puding s aronií a chia semínky Karton - 30 ks á 40 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

AMYLON BIO Amylon a.s.
Ronov nad Sázavou 13 582 22 Přibyslav
Česká republika


Škrobárenství v českých zemích před válkou, po válce, ale i po dobu socialistické etapy, bylo reprezentováno značkou Amylon, která se skládala z bramborového květu a písmene „A", což představuje název AMYL - škrob.

Amylon, akciová společnost, je tradiční výrobce kvalitních průmyslových a balených potravinářských výrobků. Snažíme se, abychom byli na trhu vnímáni jako evropský obchodní partner.

  • Naší filozofií je spokojený zákazník, zejména tedy zákaznice, moderní žena, která se ráda stará o sebe a svoji rodinu a v rámci toho chce připravovat chutná jídla, která jí nezaberou mnoho času, a také svou jednoduchou přípravou odpovídají tradiční, ale moderně pojaté kuchyni.
  • Naše vize do budoucna je jasná. Chceme podporovat české zemědělství, potravinářství i škrobárenskou výrobu a distribuci. Chceme nadále v naší vývojové kuchyni připravovat chutné pokrmy a pomocníky do domácnosti tak, tak aby splňovaly nejen vysoké nároky moderní stravy, ale také aby chutnaly a inspirovaly.

Od roku 2011 se společnost Amylon, a. s. rozhodla jít také cestou šetrného ekologického zemědělství a začala vyrábět také řadu BIO a bezlepkových produktů. Tímto krokem se přiblížila zákazníkům, kteří mají zájem kupovat čerstvé, chutné a autentické potraviny, a přitom chtějí respektovat přirozené přírodní cykly.