Tvář BIOAROMA

Nejprodávanější v kategorii Tvář BIOAROMA

BIOAROMA Pleťové tonikum s diktamem a výtažky z růže 100 ml EXP.02/2020 Více informací Akce BIO HELLAS Výprodej  Vyprodáno BIOAROMA Pleťové tonikum s diktamem a výtažky z růže 100 ml EXP.02/2020 Pleť jako samet! Heboučké tváře k zulíbání. Vynikající pleťové tonikum s výtažky růže (růžovou vodou) a diktamem a tea tree olejem, vhodné pro ošetření suché pleti i pleti s akné. Růže se používá pro schopnost hydratace,… 455 182 -60%

BioAroma přírodní kosmetika se silou bylin vypěstovaných pod krétských sluncem pro péči o pokožku obličeje.

Produkty BioAroma mají svůj původ v rodišti samotného boha Dia – na řeckém ostrově Kréta. Hlavní roli tu hrají přírodní byliny a esenciální oleje nejvyšší kvality. Byliny vykupuje BioAroma od místních farmářů,kteří je pěstují vysoko v krétských horách bez použití chemikálií.

Díky tomu mají velmi vysoký obsah účinných látek, které se daří pomocí šetrné formy destilace, zachovávat pro použití do produktů BioAroma přírodní kosmetiky. Unikátní je obsah bylinek Diktamos a Labdanum, které mají výborné zpevňující, tonizující, antispetické a vypínací účinky a jsou základními složkami produktů přírodní kosmetiky BioAroma.  Krémy na obličej se aplikují na navlhčenou pleť nebo se malé množství míchá s vodou. Můžete také použít přírodní BioAroma Pleťové tonikum s růží nebo Aloe Vera gel s levandulí a diktamem.