Bronzery


Litujeme, ale v kategorii Bronzery se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.

Sypké minerální práškové bronzery vytvoří na pleti kořeněný, sluncem políbený, zdravý, zářivý smyslný vzhled. Poskytují přírodní minerální ochranný sluneční faktor díky obsaženým minerálům. Mimo klasického použití jako bronzer, můžete také nanést ke kořínkům vlasů a zabarvit tak odrosty. Dále pak i na obočí. Pokud se použije jemně vlhký štětec, bronzer drží lépe na místě a v tónu bude koncentrovanější. Zvolte vhodný odstín nebo smíchejte mezi sebou bronzery, tvářenky, stíny, make-upy a pudry pro idelání odstín.

Bronzer je rozjasňující kosmetický prostředek s obsahem zářivých pigmentů, které dodají pleti krásnou a zdravou barvu, neuvěřitelně ji projasní a podtrhnou rysy každého obličeje. S bronzerem se dá perfektně stínovat, takže lze opticky vymodelovat rysy a potlačit nedokonalosti tváře, ale lze ho používat i místo tvářenky, takže pleť vypadá pořád lehce opáleně.
Při výběru barvy si dejte záležet na tom, aby odstín bronzeru byl jen o malinko tmavší, než je vaše pleť. V případě hodně světlé pokožky ji totiž klasický bronzer dělá jakoby ušpiněnou, takže se pro takovou pleť hodí spíš bronzery s růžovými tóny. Brunetky s tmavší a opálenou pokožkou si naopak mohou klidně dovolit bronzer se zlatavým nádechem.