NUMI TEA Bylinný čaj Maroccan Mint 18 x 2 g

- 15%
Bílý čaj White Rose (3)
  • Bílý čaj White Rose (3)
  • Bílý čaj (2)
  • Bílý čaj (3)
Akce EKOPRODUKT

Numi Bylinný čaj Maroccan Mint 18 ks Bio čaj Numi, kvalitní sáčkové čaje, 100% přírodní, 100% bio. Přírodní marocká máta, známá jako „nana máta“, roste v Severní Africe. Voní tak lehce a živě jako čerstvě utržený lístek. Má… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
110
96 bez DPH
Před slevou:
129
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
NUMI TEA
EAN:
680692101041
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Numi Bylinný čaj Maroccan Mint 18 ks

Bio čaj Numi, kvalitní sáčkové čaje, 100% přírodní, 100% bio.
Přírodní marocká máta, známá jako „nana máta“, roste v Severní Africe. Voní tak lehce a živě jako čerstvě utržený lístek. Má sladkou peprmintovou chuť, která osvěží a pohladí v kteroukoliv denní dobu.

složení: Fair Trade Certified organic Mint.

příprava: Zalijte čaj teplou až horkou vodou a nechte louhovat 2-3 minuty. Čaje Numi jsou silné, takže sáček vystačí na celou konvičku. Při vyšších teplotách zelený čaj hořkne a žloutne, při zachování doporučených teplot je nálev zeleno žlutý. Bílý čaj při vyšších teplotách hořkne a ztrácí jemnost.

Doporučená teplota vody pro jednotlivá louhování:
* černý čaj: 100°C
* teasany (nečaje a byliny jako například rooibos, honeybush, heřmánek): 100°C
* bílý čaj: 80°C
* oolong: 80°C
* zelený čaj: 70°C

filozofie značky:
Přemýšlíme o krabičce i jejím obsahu
V lednu 2011 bio čaje NumiOrganicTeauvedli na trh obnovenou jedinečnou produktovou řadu v barevném designu. V novém balení Numi ukrývá jen ty nejlepší chutě a nejvyšší kvalitu svých přírodních čajů, které obsahují skutečné ovoce, květiny a koření namísto parfémů a příchutí používaných ve většině konkurenčních produktů.
Oslavujemelidi, planetu a čistý čaj
Výrobci Numi získávají svůj čaj a ingredience ze zahrad farmářů, kteří platí zaměstnancům spravedlivé mzdy, aby jejich rodiny mohly prosperovat. Více než polovina čajů pochází přímo ze zahrad s certifikátem Fair Trade. Zisky z těchto čajových zahrad jsou používány na stavbu nových silnic, na školy, lékařské vybavení a personál, na vařiče, moskytiéry, na školní stipendia, příspěvky v mateřství a životní pojištění farmařících rodin.
Numi se zavázalo minimalizovat dopad na planetu díky promyšlené volbě zdrojů, výrobě a balení. Používají se výhradně přírodní čaje a byliny, 100% rozložitelný papír na obaly sáčků, krabičky jsou z 85% vyrobeny z recyklovaného odpadu, potištěné sojovým inkoustem a bez nepotřebné balicí folie. Spolupracuje pouze s partnery, kteří snižují a kompenzují emise oxidu uhličitého.
Numi míchá nejkvalitnější přírodní čaje a bylinky se stoprocentně pravým ovocem, květinami a kořením. Používají-li se opravdové přísady a nikoliv hořce chutnající čajový prach a drť, tudíž není nutné maskovat ubohou kvalitu čaje „přírodními“ příchutěmi, oleji a vůněmi.Numi nechává přírodu, aby mluvila sama za sebe.
* Poslání Numi
Posláním Numi je stát se nejinovativnější čajovou společností na světě věnující se kvalitě, trvale udržitelným hodnotám a závazku ke svému společenství.
* Vize Numi
Vizí Numi je prostřednictvím jednoduchého umění čaje inspirovat k pohodové mysli, tělu i duchu. Numi pozvedává zážitek z čaje skrze kvalitu jako závazek k životnímu prostředí a celosvětovému společenství. Numi doufá ve výchovu a ovlivnění ostatních ke změně přístupu ke společnosti. 
* Chuť Numi
Numi nabízí 26 čajůa teasanů(neboli nečajů bez čajovníku, ale s bylinkami), mnoho kvetoucích čajů, pu-erhů, ledových čajů, sypaných čajů, dárkových balení čajů a konviček a čajových truhliček.
* Proč nové obaly?
Původní obaly kladly důraz na uměleckou stránku a romantiku. Nevypovídaly o kvalitě obsahu ani o dalších hodnotách, které značka Numi vyznává.
Nové obaly lépe vypovídají o kvalitě produktu a filosofii značky Numi. Umělecká stránka je na nich zachována v malovaném pozadí a na fotkách, ale zdůrazňují chuť a skutečné ingredience. Označení příchuti a popis chuti je mnohem výraznější, symboly Fair Trade a 100% bio složení jsou viditelnější. Obsahují příběhy lidí z čajových zahrad. Při jejich výrobě se hledí na ekologickou odpovědnost.
* Biografie zakladatelů a vlastníků
Reem Rahim
Kreativní ředitelka a spoluzakladatelka Numi, dohlíží na identitu značky včetně designu obalů a marketingových prvků.Se svým bratrem sdílí vášeň pro všechny stránky čaje, včetně jeho historie, pěstování. Obvykle řídí ochutnávání čajů. Získala titul inženýra biomedicíny, umělecký diplom v kresbě a malbě na florentském uměleckém Institutu Lorenzo de Medici a titul magistra umění na Univerzitě J.F. Kennedy. Stále tvoří ve svém studiu v Oaklandu v Kalifornii, mluví plynule anglicky, italsky, španělsky a arabsky. 
Ahmed Rahim
Mistr v míchání, výkonný ředitel společnosti a spoluzakladatel společnosti Numi přírodní čaje. Než v roce 1999 se svojí sestrou Numi založili, strávil několik let cestováním napříč Evropou jako profesionální filmař a fotograf. Dokonce pomáhal zakládat několik čajoven v Praze. Proniknutí do kultury evropských čajoven v něm vyvolalo hlubokou vášeň pro míchání čaje a následně vyústilo ve vznik jeho vlastních směsí, které se staly charakteristickou produktovou řadou Numi. Ahmed nadále zůstává alchymistou Numi, hledajícím nejexotičtější a nejkvalitnější světové čaje, a míchá je do jedinečných příchutí, které probouzí a inspirují chuťové pohárky. Ahmed mluví plynule anglicky, arabsky, francouzsky, německy a česky. Získal bakalářský titul v oboru Psychologie a divadlo, studoval film a fotografii na univerzitách v New Yorku, Paříži a Praze.

* Historie Numi
1999 – sourozenci Ahmed a ReemRahimovi vytvořili Čaje Numi na 70 metrech čtverečníchv bytě v Oaklandu v Kalifornii. Začali s 28 sáčkovými a sypanými čaji a uvedením čaje Rooibos, Honeybush a Dry Desert Lime na americký trh.
2000 – novým ústředím Numi se stává první patro Ahmedovadomu o výměře 116m2.
2001 – Sourozenci stěhují Numi do prvního velkoskladu poblíž letiště v Oaklandu, jeho výměra již činila 465m2.
2003 – Numipro všechny své čaje získává americký certifikát přírodnosti USDA Organica změní název společnosti na NumiOrganicTea
2004 – Numi rozpoutá bouři uvedením kvetoucího čaje na maloobchodní americký trh a přestěhuje se do skladu o výměře 2.400m2.
2005 - dárkový čajový set BambooFlowering se stává jednou z nejprodávanějších položek na Amazonu. Numi získává několik ocenění za balení a inovace pro kvetoucí čaje.
2008 – Numi představuje novou revoluční kategorii čajů – přírodní pu-erh ve čtyřech příchutích. Časopis Inner City 5000 označí Numi za jednu z nejrychleji rostoucích soukromých společností v Americe. Numi získává americký certifikát přírodnosti USDA Organici pro své kvetoucí čaje.
2011 – Numi uvádí novou řadu bio ledových čajů v lahvích a dává novou tvář všem obalům. Vložením barevné fotografie a vysokým standardem designu chce zvýšit povědomí o opravdovosti ingrediencí.

Bílý čaj (2) Bílý čaj (3)

Uživatelská recenze produktu NUMI TEA Bylinný čaj Maroccan Mint 18 x 2 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NUMI TEA Numi Organic Tea
P.O. Box 20420 Oakland
CA 94620 California
Spojené státy
www.numitea.com


Numi Organic Tea je americká společnost věnující se výrobě čajů, pyšnící se vysokou prestiží díky nejvyšší kvalitě ingrediencí a vynikajícími chutěmi výsledných čajů a čajových směsí. Zakladateli této společnosti jsou sourozenci Ahmed a Reem Rahimovi, kteří roku 1999 začali ve svém malém bytě v Oaklandu v Kalifornii vyrábět sáčkové a sypané čaje. Název pro svou společnost vybrali podle názvu teasanu (směs, která se používá jako čaj, ale je vyrobena z jiné rostliny, než z čajovníku), který oba pili v dětství ve svém rodném Iráku. Numi byl název pro sušenou limetovou drť, typickou svou výraznou citrusovou chutí a pozitivními účinky na zdraví. Oba sourozence spojoval zájem o čaj, o umění a o zdraví planety, a to jak ekologické, tak sociální. Proto věnují pozornost nejen výsledné chuti, ale také bio složení (USDA Organics) a férovému jednání (Fair Trade).

Vizí Numi je pozvednout zážitek z čaje skrze jeho kvalitu a závazek k životnímu prostředí a celosvětovému společenství. Díky promyšlené volbě zdrojů, výrobě a balení minimalizuje společnost dopad na planetu. Krabičky jsou vyráběny z 85% recyklovaného odpadu, potištěné sojovým inkoustem a bez zbytečné balící folie. Čajové sáčky tvoří ze 100 % rozložitelný papír.

Čaje Numi jsou výjimečné svým čistě přírodním složením, obsahují skutečné ovoce, květiny a koření.  Více než polovina čajů pochází přímo ze zahrad s certifikátem Fair Trade a zisky z těchto čajových zahrad jsou používány na zlepšování životních podmínek farmařících rodin.

V nabídce Numi je 26 různých čajů a bylinkových teasanů, kvetoucích čajů, pu-erhů, ledových čajů, sypaných čajů a dárkových balení. Numi čaje jsou svou kvalitou a opravdovostí nesrovnatelné s tím, co se na trhu běžně prodává pod názvem čaj. Pro opravdové milovníky kvality a pro ty, kdo si rádi vychutnávají chvíle s šálkem dobrého čaje, jsou směsi Numi ideální volbou.