ENGLISH TEA SHOP Čaj Máta 20 x 2 g

Čaj Máta (1)
SOIL

English Tea Shop Čaj máta 20 ks Mátový čaj English Tea Shop má skvělé osvěžující účinky na celý organismus, napomáhá od bolestí hlavy i žaludečních nevolností. Máta obsahuje množství silic, tříslovin a dalších látek, které působí protizánetlivě, antispazmaticky a zmírňují bolest. Kromě těchto blahodárných účinků má čaj výbornou osvěžující chuť, kterou oceníte nejenom v létě. Navíc díky praktickým čajovým sáčkům si můžete toto osvěžení dopřát kdykoliv a kdekoliv. Máta má příjemnou osvěžujíc Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
72
63 bez DPH
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
ENGLISH TEA SHOP
EAN:
680275029243
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

English Tea Shop Čaj máta 20 ks

Mátový čaj English Tea Shop má skvělé osvěžující účinky na celý organismus, napomáhá od bolestí hlavy i žaludečních nevolností. Máta obsahuje množství silic, tříslovin a dalších látek, které působí protizánetlivě, antispazmaticky a zmírňují bolest. Kromě těchto blahodárných účinků má čaj výbornou osvěžující chuť, kterou oceníte nejenom v létě. Navíc díky praktickým čajovým sáčkům si můžete toto osvěžení dopřát kdykoliv a kdekoliv.

Máta má příjemnou osvěžující chuť díky obsahu mentolu a menthonu. Ty organismus povzbudí a zároveň působí pozitivně na trávicí ústrojí, mírní nechutenství a zvyšují chuť k jídlu. Také pomáhají při bolestech hlavy, vytrvalých migrénách i nachlazení. Mátový čaj zmírňuje křeče a také působí proti nespavosti.

Jemnou mentolovou chuť máty si můžete dopřát nejenom při zdravotních potížích, ale také každý den. Obzvlášť v horkém letním počasí vás máta povzbudí a vzpruží.

Příprava: Čajový sáček zalijte 0,2l horké čerstvě převařené vody a nechte 2-3 minuty louhovat. Poté můžete dochutit třtinovým cukrem či medem.

Tip: Mátový čaj je výborným nápojem po těžkém vydatném jídle.

Uživatelská recenze produktu ENGLISH TEA SHOP Čaj Máta 20 x 2 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ENGLISH TEA SHOP
Devonshire House
1 Devonshire Street
London
w1w 5dr
Spojené království


"My v English Tea Shop milujeme čaj a tuto lásku chceme šířit. To je důvod, proč vnímáme jako svou životní cestu možnost přinášet všem ty nejlepší možné čaje."

Továrna English Tea Shop je nositelem hned několika bio certifikací z celého světa. Podle vedení firmy nabízí bio farmaření nejlepší a dobře dostupný praktický model toho, jak lze lokálně produkovat jídlo a nápoje, které jsou přátelské k životnímu prostředí. Značka proto podporuje Fair Trade produkci ve 25 zemích celého světa. 

English Tea Shop  vyrábí své produkty v továrně na Srí Lance a tato pomalu přechází do kategorie "bezuhlíková". Výroba se tak stává ekologičtější, šetrnější k životnímu prostředí a ekologicky udržitelnější. I samotné balení čajů je ekologické a výběru obalových materiálů je věnována velká pozornost. Během balicího procesu se využívají pouze recyklované fošny a i všechny další materiály jsou biologicky odbouratelné a recyklovatelné.