TEATOX Čajový hrnek

Čajový hrnek (1)
Novinky

Teatox Čajový hrnek - s vyjímatelným čajovým sítkem, - se skleněným víčkem, které lze použití i k odložení sítka, - vhodný i do myčky nádobí.   Objem: 350ml Bez BPA Více informací

 Skladem 1 ks
720
595 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
TEATOX
Katalogové číslo:
F07410
EAN:
4260369590505
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Teatox Čajový hrnek

- s vyjímatelným čajovým sítkem,

- se skleněným víčkem, které lze použití i k odložení sítka,

- vhodný i do myčky nádobí.

 

Objem: 350ml

Bez BPA

Uživatelská recenze produktu TEATOX Čajový hrnek

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

TEATOX
Spojené království


Název této nádherné 100% BIO  značky, vznikl spojením slov "TEA" a "DETOX" čili "ČAJ" a "OČISTA". 

Zakladatelé značky Teatox Michael a Felix pojí dlouholeté přátelství a vášeň pro čaje, kterou v nich probudil studijní pobyt v Asii. Kultura pití kvalitních silných čajů nebyla v Německu vůbec zakořeněna, obsah čajových sáčků připomíná pouhý prach ze skutečných čajů. Michael odešel studovat na Tchaj-wan, kde získal unikátní příležitost proniknout za pomoci Zen budhistického mnicha do fascinujícího světa tradiční asijské čajové kultury a osvojil si znalost různorodých blahodárných účinků čajů. Felix zase v Argentině objevoval kouzlo Maté čajů.

Prémiové čaje Teatox přinášejí mnohem víc než jen požitek z lahodného nápoje. Díky jejich špičkové kvalitě a unikátní kombinaci s blahodárnými bylinami umí docílit toho, co právě potřebujete. Společnost TEATOX  se řídí celostním přístupem. Krása, lidské zdraví a vnitřní spokojenost vycházejí z vzájemné harmonie těla, mysli a duše. Jednotlivé směsi TEATOX se proto zaměřují na vyrovnání disbalancí na všech těchto úrovních.

Společnoti TEATOX propojují unikátní znalost mimořádných účinků konkrétních druhů čajů a bylin, jejich vzájemnou kombinací pak umocňují požadované účinky. Zároveň spolupracují s řadou výživových expertů, špičkových sportovců a fitness odborníků, s nimiž připravují konkrétní směsi i kompletní průvodce. 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů