Detoxikační náplasti Levandule 14 ks

- 40%
Detoxikační náplasti FOREST SAP PATCH (4)
 • Detoxikační náplasti FOREST SAP PATCH (4)
 • Detoxikační náplasti Levandule 14 ks
 • Detoxikační náplasti Levandule 14 ks
Akce

Účinky: - absorbují toxické látky z těla přes pokožku- zmírňují bolesti postižených míst- podporují oběh krve- zmírňují opuchliny- podporují imunitní Více informací

 Skladem
359
297 bez DPH
Před slevou:
598
DPH:
21 %
ks
Katalogové číslo:
F02291
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání
Detoxikační náplast umístěná na chodidlo pomáhá těm, kteří se bez zjevné příčiny cítí být malátní či unavení. To bývá často způsobeno právě nahromaděním škodlivých látek v těle.
 
Lidské tělo obsahuje 68% vody. Lidé s nadváhou mají tendenci shromažďovat v těle více škodlivin. Detoxikační náplast "Forest Sap Patch" zlepší fyzický i psychický stav. Náplast "Forest Sap Patch" aplikujte jak na chodidla, tak i na místa, kde cítíte bolest. 
 
Náplast "Forest Sap Patch" pomáhá těm, kteří trpí na studené končetiny. Odstranění škodlivin z těla zlepšuje jejich celkový stav. Náplast "Forest Sap Patch" se doporučuje těm, kteří jsou vystaveni zvýšené fyzické a psychické námaze, jako např. sportovci, studenti, úředníci nebo ženy v domácnosti. Díky "Forest Sap Patch" se budete cítit svěžejší. Náplast "Forest Sap Patch" pomůže opravdu si vychutnat spánek a navrátit tak zdraví. Detoxikační náplast "Forest Sap Patch" pomáhá těm, kteří mají oslabenou imunitu následkem dlouhodobého užívání léků. Posiluje imunitní systém odstraněním nahromaděných škodlivin a podporou cirkulace krve v těle. 
 
Kdy Forest Sap Patch pomáhá:
 • detoxikuje tělo - odstraňuje škodlivé látky
 • proti únavě
 • zlepšuje fyzický i psychický stav
 • posiluje imunitní systém
 • zlepšuje spánek
Aplikace: Náplast je třeba umístit na chodidlo, ať už se jedná o jakýkoli zdravotní problém. Chodidlo, na němž se soustřeďují tzv. reflexní zóny vnitřních orgánů, je totiž v akupunktuře považováno za jakési "druhé srdce", neboť také velkou měrou ovlivňuje proudění krve v těle. Přiložením náplasti se dané místo aktivuje a otvírá průduchy do pokožky, kde pak následně dochází k absorpci toxických látek nashromážděných právě v chodidlech. Doporučuje se náplast na chodidlo přiložit před spaním a další ráno sejmout.
Opakované přikládání náplasti: Přestože náplasti "Forest Sap Patch" zpočátku po přikládání na chodidlo nezvlhnou, doporučuje se v jejich užívání nepřestávat. Byl zaznamenán i případ, kdy náplasti začaly vlhnout až po 20 dnech pravidelného přikládání.
Doba aplikace náplasti "Forest Sap Patch": Náplast je třeba aplikovat opakovaně každý den do té doby, kdy přestane vlhnout. To může trvat delší dobu, zejména u lidí trpících vážnou chorobou nebo užívajících dlouhodobě nějaké léky. To, že náplast přestane vlhnout je znamením, že je tělo vyčištěno. S přikládáním se nicméně doporučuje preventivně pokračovat i nadále alespoň jednou nebo dvakrát za měsíc, aby se toxiny v těle opět nenahromadily. 
 
Způsob použití: Náplasti přikládejte na obě čistá a suchá chodidla před tím, než půjdete spát. Nechejte je působit alespoň 8 hodin. Ráno je pak sejměte a nohy si omyjte. Odstraňte střední část ochranné fólie z náplasti a na místo toho přiložte polštářek, potištěnou stranou na střed lepící strany náplasti. Nyní prášek v polštářku rovnoměrně rozprostřete po celé jeho ploše.Přiložte náplast s polštářkem na místo, kde chcete účinek aplikovat tak, aby potištěná strana zůstala nahoře. Dbejte na to, aby celá plocha polštářku přilnula. Jemně prsty fixujte náplast po celé její ploše. Náplast je vyrobena z velmi jemných materiálů a její sejmutí není vždy jednoduché. Nesnažte se ji však silou strhnout ani roztahovat. Detoxikační náplast "Forest Sap Patch" je stejně účinná při přikládání na postižené místo těla jako při přikládání na chodidlo, avšak na postiženém místě na rozdíl od chodidla náplast zvlhne okamžitě. Proto se doporučuje přikládat náplast zprvu na samotné postižené místo, které určíme právě zvlhnutím náplasti aplikované na problematickou oblast těla. 
 
Přírodní produkty a látky obsažené v náplastech Forest Sap Patch: dubový ocet, turmalín, chitosan, pearl stone, křemičitý Písek, vícesytný alkohol, škrob, artemisia vulgaris 
 
Rozměry: 6 x 9 cm (náplast 9,5 x 13,2 cm) 
 
Balení: 14 kusů
 
Upozornění: Uchovávejte na suchém a chladném místě. Nevystavujte slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Náplast je vyrobena z velmi jemných materiálů a její sejmutí není vždy jednoduché, nesnažte se ji však silou strhnout ani roztahovat. Doporučuje se náplast použít ihned po jejím otevření, neboť může dojít k absorpci vlhkosti ze vzduchu. Neodstraňujte prášek obsažený v polštářku. Náplast nepoužívejte, pokud trpíte vyrážkou či máte nějak podrážděnou pokožku. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Pouze k zevnímu použití. Neodstraňujte prášek obsažený v polštářku. - Pokud necháme náplast na pokožce déle, může dojít, obzvláště u jemné pokožky, k jejímu poškození.
 

Nejpřirozenější cesta na detoxikaci lidského těla. Přírodní detoxikační náplasti absorbují přes osmotický tlak toxiny z těla a napomáhají ke zvýšení energie, k podpoře imunity, ke zlepšení cirkulace krve ke zlepšení kvality spánku. Také příznivě působí při lokálních bolestech svalů a kloubů. Levandulové detoxikační náplasti aplikovány na plosku nohy nebo jinou část těla pomáhají uvolnit Vaši mysl i tělo a procítit uklidňující pocit z odstranění nepotřebných toxinů a vlhkosti z těla. Také přinášejí zážitek ze zlepšené cirkulace krve a emitácie aniontů.

Použití: Dospělí a děti nad 4 roky
Krok 1: Umyjte a usušte oblast na těle, na kterou budete aplikovat náplast.
Krok 2: Odstraňte prostřední ochranný papír z lepicí části náplasti.
Krok 3: Přiložte podélně sáček s detoxikační směsí potištěnou stranou směrem k střední
části lepicí náplasti
Krok 4: Odstraňte okrajové ochranné papíry o přilepte náplast na požadovanou část těla.
Krok 5: Detoxikační náplast ponechte nalepenou alespoň 4 hodiny.
Krok 6: Po odlepení použitou náplast již nepoužívejte.

Upozornění: Pouze k zevnímu použití. Není určeno pro děti do 4 let, těhotné a kojící ženy. Každá náplast je určena pouze na jedno použití. Nepoužívejte na poraněnou pokožku a na obličej. Nepoužívejte v případě alergie na některou složku výrobku. Nepoužívejte společně s jinými produkty pro venkovní použití. Nevyjímejte obsah z detoxikačního sáčku. Nepoužívejte poškozené detoxikační sáčky. V případě výskytu alergické reakce nebo podráždění přerušte používání. V případě spolknutí vyvolejte zvracení a vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení:

 • Levandulový olej
 • Turmalín
 • Agaricus
 • Dřevný ocet
 • Eukalyptový olej
 • Extrakt z pelyňku černobýl
 • Dopis Loquat
 • Vitamin C
 • Chitosan
 • Perlit
 • Čistá silika
 • Polyhydrický alkohol.

Obsah: 14 náplastí

Klíčová slova: detoxikace, uklidnění, imunita, energie, spánek

Detoxikační náplasti Levandule 14 ks Detoxikační náplasti Levandule 14 ks

Uživatelská recenze produktu Detoxikační náplasti Levandule 14 ks

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů