DIOCHI Detoxin 50 ml

Detoxin (1)

Bylinný přípravek Detoxin kapky je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián jater a žlučníku.… Více informací

 Skladem 1 ks
536
443 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DIOCHI
Katalogové číslo:
F01021
EAN:
8595247710024
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

 

Bylinný přípravek Detoxin kapky je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián jater a žlučníku.

Detoxin přírodní bioinformační bylinné kapky pro celkovou regeneraci a detoxikaci organismu. Hořká chuť bylin obsažených v Detoxinu je balzámem pro játra a žlučník, jimž napomáhá ke správné funkci. Obsažené hořčiny a další fytolátky podporují vylučování žlučových kyselin a celkově napomáhají správnému trávení a vyživování organismu Detoxin dokonale čistí organizmus, zbavuje ho toxinů, snižuje cholesterol, zlepšuje zrak, stav šlach a kloubů. Pročisťuje krev, aby mohla lépe plnit svoji funkci. Bojuje proti nejrůznějším alergiím a problémům s pokožkou. V oblasti psychiky je velice vhodný pro výbušné a vznětlivé povahy.

zlepšuje funkci jater a žlučníku

snižuje hladinu cholesterolu

eliminuje nejrůznější alergie

detoxikuje a regeneruje organismus

 

Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek, děti od 6 let 2x denně 10 kapek

1)Mochna nátržník (Potentilla erecta): 
je univerzálním detoxikátorem, rozrušuje některé typy žlučníkových kamenů. Blahodárně působí na činnost jater zejména ve vztahu k alergiím a ekzémům. Výzkumy na poli fytoterapie odhalily její působení i na herpesviry, viry žloutenky typu B a množení viru HIV. Již samotné české jméno rostliny nám prozrazuje, k čemu se rostlina používá. 

2) Prorostlík čínský(Bupleurum scorzoneraefolium): 
obsahuje triterpenoidní saponiny a flavonoidní glykosidy. Má baktericidní účinky a používá se při cirhózách, virových infektech jater, horečce, vyhřeznutí dělohy nebo konečníku, rakovině a malárii. Jedna z nejlepších rostlin na jaterní potíže. 

3) Šišák bajkalský(Scutellaria baicalensis): 
obsahuje flavonové glykosidy, baikalin, wogonosid a steroly, betasitosterol a kampesterol. Příznivě ovlivňuje hepatitidu, hypertenzi, záněty, záškrt a omezuje množení viru HIV. Posiluje imunitu a eliminuje vysoké horečky. 

4) Gardenia jasmínová(Gardenia jasminoides): 
obsahuje iridoidní glykosidy, karotenoidní barvivo krocetin, deriváty kyseliny chinové, tanin a betasitosterol. Rostlina léčí hepatitidu, zánět spojivek a rohovky, nachlazení, horečku, krev v moči a má silné antivirové účinky. 

5) Phyllanthus niruri: 
obsahuje zejména alkaloidy, napomáhá rozpouštět některé typy ledvinových kamenů a snižuje hladinu cholesterolu. Výzkum u ní prokázal antioxidační a silné antivirové účinky zejména na virus hepatitidy B a též zpomaluje množení HIV viru. 

6) Ptačí zob lesklý (Ligustrum lucidum): 
obsahuje především glykosid syringin, organické kyseliny se silným antivirovým účinkem. Posiluje imunitu, eliminuje tvorbu tumorů, působí tonizačně a používá se při předčasném šedivění. Silné hepatoprotektivum. Omezuje množení HIV viru. 

7) Smil písečný (Helichrysum arenarium): 
obsahuje hořčiny, třísloviny, kyselinu kávovou, žluté barvivo helichrysin a kumarinový derivát herniarin. Působí bakteriostaticky, antivirově, mírní křeče, zvyšuje vylučování žluče a celkově podporuje výměnu látkovou. 

8) Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum): 
obsahuje zejména antrachinonové deriváty a též 3,7 % lecitinu. Používá se při chronické hepatitidě, hučení v uších, předčasném šedivění, anémii a suché střevní sliznici. Zpevňuje šlachy a kosti. Celkově má omlazující účinky na celý organismus. 

9) Smetanka lékařská (Taraxacum officinale): 
obsahuje hořčiny, fytosteroly, vitamíny A,B,C,D, inulin, mangan, fosfor a síru. Obsahuje enzymaticky působící látky, které příznivě ovlivňují činnost jater a ledvin. Používá se při alergiích, cukrovce, žloutence a kožním onemocnění. 

10) Ostropestřec mariánský (Silybum marianum): 
obsahuje sylimarin, flavonoidy - silybin, silydianin a silycristin, biogenní aminy - tyramin a histamin, dále obsahuje kvercetin, velké množství síry a aminokyseliny. Fytolátky působí na ochranu jaterních buněk, podporují tvorbu žluči, napomáhají snižovat horečku. Celkově podporují regeneraci jater a žlučníku. 

11) Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria): 
obsahuje třísloviny, hořčiny a kyselinu křemičitou. Účinkuje dezinfekčně, působí na různé kmeny mykobakterií a používá se při zánětech jater, žloutenkách, průjmech a různých zánětech. Zvyšuje sekreci a vylučování žluče. 

12) Pelyněk brotan (Artemisia abrotanum): 
obsahuje zejména hořčiny. Podporuje vylučování žaludečních šťáv, metabolismus, činnost jater, je účinný při horečkách, plísních a nemocích srdce. Pro svoji velkou moc byl lidově nazýván boží dřevec. 

13) Jablečník obecný (Marrubium vulgare): 
obsahuje kyselinu ursolovou asi 0,12%, hořčiny, třísloviny a saponin. Má účinky podobné chininu - je účinný proti malárii, upravuje činnost srdce, léčí záněty jater a má silné antivirové účinky. Zpomaluje množení HIV viru. 

14) Rozrazil lékařský (Veronica officinalis): 
obsahuje glykosidy, organické kyseliny, vitamín C, hořčiny a třísloviny. Používá se při zánětech, průjmech, žlučníkových kamenech, astmatu, ekzémech, revmatizmu. Urychluje odhleňování a je účinný při jaterních potížích. 

15) Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata): 
obsahuje sliz, enzymy, glykosidy, vitamín C, kyselinu křemičitou a další organické kyseliny. Zklidňuje CNS, používá se při ekzémech, silném zahlenění a velmi dobře urychluje hojení zánětů. 

Složení: 
mochna nátržník (Potentilla erecta), prorostlík čínský (Bupleurum scorzoneraefolium), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis), gardenie jasmínová (Gardenia jasminoides), Phyllanthus niruri, ptačí zob lesklý (Ligustrum lucidum), smil písečný (Helichrysum arenarium), rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum), smetanka lékařská (Taraxacum officinale), ostropestřec mariánský (Silybum marianum), řepík lékařský (Agrimonia eupatoria), pelyněk brotan (Artemisia abrotanum), jablečník obecný (Marrubium vulgare), rozrazil lékařský (Veronica officinalis), jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), voda pitná, 22,5% líh kvasný (±1 %), fruktóza, směs silic

 

 

Společnost Diochi vznikla v květnu roku 2003 a její jméno je složeno spojením slov Dio a čchi, což můžeme volně přeložit jako "božská energie". Je to energie, která je všude kolem nás, energie přírody, energie která je potřebná pro život. Logo společnosti je složeno z rotující a rozpínající se tříramenné spirály v červené barvě, znamenající teplo a pohyb. Protikladem je modrý kruh, zásobárna energie vyjadřující chlad. Dvojice vyjadřuje neustálý pohyb, koloběh a proměnu energie jedné v druhou. Dva protiklady které se vzájemně doplňují a tvoří harmonickou vazbu. Hlavní náplní firmy Diochi je propagace zdravého životního stylu a výuka jak pomoci sobě a ostatním. Získejte zdravé tělo prostřednictvím poznání přírodních zákonů . Pouze zdravý člověk je zdravým základem budoucnosti lidstva. Každý je na světě sám za sebe a jeho cílem by mělo být získat maximum poznání v tomto životě. Nejenom získat poznání, ale vše dobré předat následujícím generacím. K dosažení a upevnění zdraví ve prospěch všech lidí ať napomáhá tato Diochi filozofie a bioinformační přípravky, které jsou vyrobeny na maximálně přírodní bázi.

Parametry

Aktivní látky: Mochna husí

Obal: Sklo, papírový přebal

Uživatelská recenze produktu DIOCHI Detoxin 50 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 2 uživatelů

100%
  • Pomáhá očistit játra a minimalizovat záchvaty vzteku

Celkové zhodnocení:

Detoxin doporučuji, používám ho pravidelně, dávám si očistnou kúru 2x ročně jako prevenci.

100%
  • Užívám pravidelně a doporučuji. Moje každoroční jarní detoxikace

Celkové zhodnocení:

Supeer

DIOCHI
Weilova 2/1144
10200 Praha
Česká republika
www.diochi.cz


Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Aktivní látky: Mochna husí

Obal: Sklo, papírový přebal