NATURA SIBERICA Dětský šampon pro snadné rozčesávání 250 ml

- 5%
Dětský šampon pro snadné rozčesávání (2)
  • Dětský šampon pro snadné rozčesávání (2)
  • Ochranný dětský krém pod plenky (2)
ICEA 24 hodin - zboží Vám doručíme do 24 hodin*

Dětský šampon pro snadné rozčesávání S organickými výtažky z violky a slézu 99,2% organic ingredients Dětský šampon Little Siberica jemně čistí a zamotává měkké dětské vlasy. Organický extrakt z violky hydratuje vlasy.… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
199
164 bez DPH
Před slevou:
209
Běžná cena:
209
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
NATURA SIBERICA
EAN:
4607174431461
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Dětský šampon pro snadné rozčesávání
S organickými výtažky z violky a slézu
99,2% organic ingredients

Dětský šampon Little Siberica jemně čistí a zamotává měkké dětské vlasy. Organický extrakt z violky hydratuje vlasy. Organický extrakt ze slézu přidává vlasům jemnost a hladkost.

Způsob použití: naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, napěňte, opláchněte vodou.
Objem 250 ml

Parametry

Složení: Violka

Typologie vlasů: Pro děti

Ochranný dětský krém pod plenky (2)

Uživatelská recenze produktu NATURA SIBERICA Dětský šampon pro snadné rozčesávání 250 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NATURA SIBERICA
27 b.2 Tverskaya str.
Moscow
Ruská federace


Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 v Rusku a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sybiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

Složení: Violka

Typologie vlasů: Pro děti