DOCTOEUR VALNET Difuzér elektrický hnědý POSL.KUS ZA TUTO CENU

- 25%
Difuzér elektrický hnědý (3)
  • Difuzér elektrický hnědý (3)
  • Difuzér elektrický hnědý (1)
Akce Výprodej

Elektrický difuzér na éterické oleje vyrobený z anglického porcelánu. Elektrický difuzér je výbornou pomůckou pro provonění vašeho domova a zajímavou alternativou k tradiční aromalampě. Mini Odarome (15 ml) v balení. Difuzér… Více informací

 Vyprodáno
1 799
1 487 bez DPH
Před slevou:
2 399
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
DOCTOEUR VALNET
Katalogové číslo:
F03143
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Elektrický difuzér na éterické oleje vyrobený z anglického porcelánu. Elektrický difuzér je výbornou pomůckou pro provonění vašeho domova a zajímavou alternativou k tradiční aromalampě. Mini Odarome (15 ml) v balení.

Difuzér elektrický hnědý + 4 vzorky směsí BIO éter. olejů SANTESSENCE COSBIONAT - Podrobná charakteristika

Díky konstantní teplotě nedochází k přehřívání a denaturaci éterických olejů. Éterické oleje si tak zachovávají svou původní vůni i léčivé účinky. Vhodné pro použití v kancelářích a v dětském pokoji. Tichý provoz. Užití: nalijte několik kapek do středu přístroje, zapojte do zásuvky a zapněte. Rozsvítí se světélko a během pár minut bude váš interiér příjemně provoněný.

Difuzér elektrický hnědý (1)

Uživatelská recenze produktu DOCTOEUR VALNET Difuzér elektrický hnědý POSL.KUS ZA TUTO CENU

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

DOCTOEUR VALNET
1 rue Mons - B.P. 70094 - F. 41106 Vendôme Cedex
Francie
www.docteurvalnet.com/


Cosbionat vyrábí éterické oleje směsi dle receptur a doporučení Dr. Valneta, otce moderní aromaterapie. Dr. Valnet (1920-1995) byl přesvědčen, že příroda je stále ještě nejlepší lékař, a usiloval o oživení přírodních léčebných postupů. Vědecky popsal zdravotní účinky éterických olejů a určil způsob jejich užití a dávkování.

 

Éterické oleje dr. Valenta jsou v biokvalitě, stoprocentně čisté a přírodní. Z rostlin se extrahují buď destilací vodní parou za nízkého tlaku anebo vytlačováním za studena. Celý výrobní proces je pod pečlivou kontrolou, finální výrobek tak dosahuje maximální možné kvality. Éterické oleje z laboratoří Cosbionat nejsou odbarvované, okysličované ani koncentrované.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů