DIOCHI Diolift Hydrogel 30 ml

Deviral (4)

Laboratoře Diochi vyvinuly zcela nový typ liftingového gelu proti stárnutí pokožky a tvorbě vrásek.   Diolift je bioinformační hydratační liftingový hydrogel s lilií a Aloe vera s „oxyminerály“. Vhodný je pro velmi citlivou… Více informací

 Skladem
686
567 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DIOCHI
Katalogové číslo:
F02921
EAN:
8595247730114
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Laboratoře Diochi vyvinuly zcela nový typ liftingového gelu proti stárnutí pokožky a tvorbě vrásek.

 

Diolift je bioinformační hydratační liftingový hydrogel s lilií a Aloe vera s „oxyminerály“. Vhodný je pro velmi citlivou a unavenou pleť se sklonem k vráskám. Geniální kombinace bioaktivních látek z rostlin, organických minerálů, kyseliny hyauluronové a hexapeptidu omlazuje pleť. Svým složením je zcela unikátní.

 

Laboratoře Diochi vyvinuly zcela nový typ liftingového gelu proti stárnutí pokožky a tvorbě vrásek.

Diolift je bioinformační hydratační liftingový hydrogel s lilií a Aloe vera s „oxyminerály“. Vhodný je pro velmi citlivou a unavenou pleť se sklonem k vráskám. Geniální kombinace bioaktivních látek z rostlin, organických minerálů, kyseliny hyauluronové a hexapeptidu omlazuje pleť. Podmanivý parfém z vodní trávy Vetiveria zizanioides a citrónu uklidňuje a stimuluje podkožní vazivo. Rychlý vypínací „botox efekt“ a výrazná hydratace nastávají ihned po aplikaci. Brání tvorbě jizev a regeneruje pokožku spálenou sluncem či radioterapií. Redukuje hyperpigmentaci, hluboké vrásky, nezanáší póry a je velmi lehký. Hydrogel vyhladí jemné vrásky, tím Vám zlepší náladu a zvedne sebevědomí.

Svým složením je zcela unikátní.

Harmonizuje především meridián plic, ledvin, jater, žaludku, tří zářičů, osrdečníku, opasku, 8 zvláštních drah a další energetické dráhy.

Diolift hydrogel - přírodní lifting

Opakovaná aplikace má kumulativní regenerační efekt. Již po kratším používání je vidět značný omlazující účinek na pokožku. Výrazně zlepšuje její prokrvení, tonus, strukturu a metabolismus. Základem Diolift hydrogelu jsou organické vysoce vstřebatelné biominerály, zejména křemík, zlato, hořčík, zinek, síra a ostatní biogenní prvky. Celkem jich Diolift obdsahuje více než 64. Organický křemík s vysokou biologickou aktivitou působí unikátně na pleť, její strukturu, regeneraci a omlazení.

K čemu je možné Diolift hydrogel použít:

Bojuje proti předčasné tvorbě vrásek a pomáhá rychle vypnout pokožku. Hydratuje suchou pokožku se sklonem k hyperpigmentaci, ekzémům, psoriáze, plísním a akné. Zmírňuje nepříjemné pálení při zčervenání pokožky po slunění či radioterapii a ulevuje od bolesti v okolí ran otevřených bércových vředů. Diolift hydrogel znovu navrací život do pokožky.

Krátce po aplikaci se pleť stává, vypnutější, relaxovaná. Diolift hydrogel díky svým antioxidačním účinkům působí proti stárnutí. Urychluje hojení ran a zajizvení. Výborný je na citlivou a dětskou pokožku se sklonem k opruzeninám. Regeneruje kůži po léčbě omrzlin, po plastických operacích a použití laseru, aby nedocházelo k nadměrné tvorbě jizev a zčervenání pokožky. Při špatné kvalitě nehtů nanášíme Diolift přímo na nehty. Velmi dobré je ošetření nehtů po odlakování a po sundání umělých nehtů. Diolift hydrogel je vhodný také pro ušní hygienu. Naneseme trochu Dioliftu na tyčinku s buničitou vatou a lehce vytřeme ucho. Při červené a bolestivé pokožce v uchu opakujeme vytírání několikrát za sebou až do vylepšení vzhledu.

Způsob použití:

Silnější vypínací efekt - Pro rychlé vypnutí naneseme na umytou pokožku koncentrovaný Diolift hydrogel a necháme zaschnout.

Slabší vypínací efekt a běžné ošetření pokožky - Ještě na vlhkou pokožku naneseme koncentrovaný Diolift hydrogel a dále jej můžeme při roztírání ředit vodou tak, že si namáčíme prsty do vody a postupně gel roztíráme. Tak vytvoříme jemnou vrstvu, která pleť čistí a vyživuje.

Kombinace s dalšími přípravky Diochi:

  • Při suché pergamenovité pokožce podpořte účinky Diolift hydrogelu vnitřní výživou struktury pokožky doplňky stravy Viraimun a Diocel biominerál.
  • Společně s doplňky stravy Estrozin nebo Androzin ošetřuje Diolift hydrogel pokožku při sklerodermii a striích.
  • Na popraskané koutky úst doporučujeme Diolift hydrogel používat spolu s přípravkem Diocel biominerál nebo kapslemi Gerocel, pro doplnění organického železa.

Parametry

Složení: Černý kmín, Pornatka kokosova

Uživatelská recenze produktu DIOCHI Diolift Hydrogel 30 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

DIOCHI
Weilova 2/1144
10200 Praha
Česká republika
www.diochi.cz


Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Černý kmín, Pornatka kokosova