SANCT BERNHARD Egyptský černý kmín 180 kapslí

Česnek-hloh-jmelí (1)

Kmín zná patrně každý z nás, využíváme ho především jako pochutinu v kuchyni. Přidáváme kmín do těsta, do kyselého zelí, při vaření brambor, k masům a do salátů. Kmín používají také v likérnictví, v konzervárenství, ve… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
389
338 bez DPH
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
SANCT BERNHARD
EAN:
4250382201618
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Kmín zná patrně každý z nás, využíváme ho především jako pochutinu v kuchyni. Přidáváme kmín do těsta, do kyselého zelí, při vaření brambor, k masům a do salátů. Kmín používají také v likérnictví, v konzervárenství, ve farmacii a mnoha dalších odvětvích potravinářského průmyslu. Jeho využití je široké a to nejen pro své chuťové vlastnosti, ale i pro to, co dělá pro zdraví. Pokud chcete být celkově zdraví a v dobré kondici, očistit váš organismus od škodlivých látek, mít silný imunitní systém a podpořit správnou funkci vašeho metabolismu, pak je vhodné si pořídit potravinový doplněk Sanct Bernhard Egyptský černý kmín.
Egyptský černý kmín pochází z jihozápadní Asie, kde jej používali již egyptští faraóni. Ze semen byliny Nigella sativala se lisuje za studena a poté se filtruje na olej, který má pikantní aroma a hřejivou příchuť. Černý kmín obsahuje asi 84 % nenasycených mastných kyselin, na tuky cenných látek, jako jsou steroly a vitamin E, stejně jako esenciální olej. Tento kmín je bohatý na vitaminy A, B2, B3, B6, D, E, F, H, kyselinu listovou, kyselinu pantothenovou, Omega 3 a jiné minerály, proto se řadí k vysoce kvalitním potravinovým doplňkům. Vitamin E je důležitý při oxidační ochraně buněk. Kyselina listová napomáhá udržovat zdravý a silný imunitní systém. Biotin, též vitamin H je podstatný pro zdravý růst vlasů, kůži a sliznici.
Užíváním egyptského černého kmínu podpoříte správou funkci vašeho metabolismu, jehož správná funkce je zásadní pro kvalitní a zdravý život každého člověka.

Obsah: 180 kapslí

Dávkování: 2 kapsle užívejte 3krát denně. Zapijte vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

Parametry

Složení: Černuchá setá

Uživatelská recenze produktu SANCT BERNHARD Egyptský černý kmín 180 kapslí

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

SANCT BERNHARD
Německo


Složení: Černuchá setá