Krémy na pleť. Všechny typy

Nejprodávanější v kategorii Krémy na pleť. Všechny typy

DERMATHERM PURLISS Bio péče o oční okolí proti stárnutí pleti 4 v 1 Více informací ECOCERT BIO COSMEBIO DERMATHERM PURLISS Bio péče o oční okolí proti stárnutí pleti 4 v 1 PURLISS je skvělým řešením pro péči o velmi namáhanou pleť v oblasti očí. Dokáže výrazně zmírnit projevy přirozeného stárnutí pleti a účinně redukovat vrásky v bezprostředním okolí očí. Díky unikátnímu složení v čele s… od 675

Nesnesete běžnou kosmetiku? Dráždí Vás běžné odličovače? Nosíte kontaktní čočky? Nebo máte zkrátka jen citlivější pleť a chcete opravdu kvalitní péči? Jsme tu pro Vás, zde naleznete vše, co budete potřebovat.  
 

Nabízíme účinný hydratační krém na tělo i obličej PURAQUA ve velkém praktickém balení, nebo vždy pomáhající S.O.S. gel PURCARE na akutní podráždění a popálení pokožky s unikátními vlastnostmi. S čištěním pleti si přestanete dělat starosti ve chvíli, kdy zkusíte nesmírně jemné odličovací mléko PURDEMAQ. 

Chcete více? 

I na toto nabízí biokosmetika Dermatherm odpověď. Vrcholné produkty, jako medová hydratační maska PURMASQUE s medem z lokální produkce v Provence, nebo kompletní řada proti stárnutí pleti, plná těch nejúčinnějších látek, které bioprodukce nabízí, reprezentují PURLISS, nekompromisní v péči o okolí očí, nebo PURVITAL pro péči o pleť obličeje a krku, který doslova přetéká účinnými složkami pro boj proti vráskám, a na samém vrcholu nabídky stojí PURSERUM, zázrak, který oceníte již po první aplikaci... 

 
 

Všechny výrobky Dermatherm jsou hypoalergenní, antibakteriálně ošetřené a balené, plné hodnotné termální vody a vysoce překračují požadavky kladené na získání certifikací pro biokosmetiku.