Krémy na pleť: Proti stárnutí pleťi

DERMATHERM PURVITAL Bio krém proti stárnutí pleti na obličej a krk Více informací ECOCERT ECO COSMEBIO DERMATHERM PURVITAL Bio krém proti stárnutí pleti na obličej a krk PURVITAL BIO krém proti stárnutí pleti je naprosto výjimečným produktem určeným k boji proti předčasnému stárnutí pleti. Krém má velmi jemnou konzistenci, skvěle se do pleti vstřebává a účinně eliminuje tvorbu vrásek. To, co… od 869
DERMATHERM PURSERUM Bio liftingové sérum proti stárnutí pleti Více informací ECOCERT BIO COSMEBIO DERMATHERM PURSERUM Bio liftingové sérum proti stárnutí pleti PURSERUM je 100% přírodní sérum určené k  účinnému oživení zralé pleti. Unikátní přírodní složení s vysokým obsahem termální vody zaručuje dokonalou snášenlivost přípravku i pro velmi citlivou pleť. Pokožku dokonale… od 715

Nejvyšší řada Dermatherm 

Buďte krásná! Úžasně jemná péče o Vaši pleť, bez podráždění, bez chemie. Jen příroda a Vy. Nejnovější řada od Dermatherm si zachovává všechny své tradiční přednosti a přidává ještě něco navíc: účinné látky, které rozzáří Vaši pleť a pomohou jí bojovat proti stárnutí a uchovat její svěží a jemný vzhled. Vhodné i pro extrémně citlivou pleť, dokonce i pro pleť s atopickým ekzémem. 

Těmi nejlepšími bojovníky v boji proti stárnutí pleti jsou PURVITAL, krém dodávající každodenní maximální péči, PURLISS, který rozzáří Vaše oční okolí, a vrcholem celé řady je PURSERUM, skutečný král mezi výrobky Dermatherm.

 

Všechny výrobky Dermatherm jsou hypoalergenní, antibakteriálně ošetřené a balené, plné hodnotné termální vody a vysoce překračují požadavky kladené na získání certifikací pro biokosmetiku.