DIOCHI Gerocel 50 ml

- 5%
GEROCEL ‑ kapky (3)
Akce

Bylinné bioinformační kapky Gerocel obsahujují zcela unikátní komplex rostlin s velmi širokým spektrem účinků. Jsou přípravkem dlouhověkosti s vysokým energetickým působením na buňky a celkovou detoxikaci těla. Chrání DNA… Více informací

 Skladem 2 ks
509
421 bez DPH
Před slevou:
536
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
DIOCHI
Katalogové číslo:
F01037
EAN:
8595247710116
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

 

Bylinné bioinformační kapky Gerocel obsahujují zcela unikátní komplex rostlin s velmi širokým spektrem účinků. Jsou přípravkem dlouhověkosti s vysokým energetickým působením na buňky a celkovou detoxikaci těla. Chrání DNA buněk před poškozením volnými radikály, eliminují vznik rakoviny. Pravidelné užívání Gerocelu zpomaluje stárnutí a navrací tělu vitalitu. Eliminuje riziko vzniku rakoviny a poškození buněk volnými radikály. Pro zesílení účinku doporučujeme užívat v kombinaci s Gerocel Bioenzym.

ochraňuje DNA buňky

působí jako prevence vzniku rakoviny

posiluje slinivku

 

Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek.


Složení: černucha setá, Maytenus ilicifolia, Withania spavá, Selaginnella doederleinii, Achyrocline satureioides, mochně drobnoplodá, pornatka kokosová, lapačo červené, curcuma zedoaria, Uncaria tomentosa, antona ostnitá

 • Černucha setá - má antibakteriální, antimikrobiální, antivirové, antimykotické účinky. Vypuzuje celou řadu parazitů z těla. Používá se při diabetu, diabetické neuropatii, nadýmání, bolestivé menstruaci, uvolňuje křeče hladkého svalstva, snižuje hladinu LDL cholesterolu, povzbuzuje laktaci, revmatoidní artritidě, vysokém tlaku, bolestech žaludku, průjmech, zlepšuje vykašlávání při zánětech průdušek a horních cest dýchacích a rozrušuje ledvinové a žlučníkové kameny. Působí v těle proti negativnímu vlivu olova a kadmia. Podporuje apoptosu (sebedestrukci) rakovinných buněk.
 • Maytenus ilicifolia - má tonizační, afrodiziakální, relaxační, analgetické, detoxikační, antioxidační, diuretické, stahující, desinfekční, antibiotické, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antiulcerózní, protirakovinné, antileukemické, antiarthritické, antirevmatické, kotraceptivní, vasodilatační, estrogenní, laxativní, protizánětlivé a imunostimulační účinky.
 • Withania somnifera - působí antibioticky, afrodiziakálně, tonizačně, diureticky, silně sedativně a čistí krev. Používá se při neplodnosti, impotenci, rakovině, ztrátách paměti, nervovém vyčerpání, nespavosti, bronchitidě, astmatu, otocích, revmatismu, rekonvalescenci, chronických chorobách, stresu, skleróze multiplex, nemocech nervů a reprodukční soustavy. Podporuje obranyschopnost organismu a jeho omlazení. Withanolidy vykazují při anemii stimulační účinek na kostní dřeň a množení bílých krvinek a sekreci některých enzymů.
 • Selaginnella doederleinii - má antimutagenní účinek, ochraňuje DNA buněk a játra. Dále se užívá při cirhóze jater, rakovině nosu, krku, plic a jater.
 • Achyrocline satureioides - má antimikrobiální, antivirové, antioxidační, spasmolytické, sedativní, analgetické, relaxační, tonizační, afrodiziakální a protinádorové účinky, zejména při rakovině lymfatického systému. Používá se při chřipkách, ledvinových kamenech, revmatizmu, artróze, astmatu, epilepsii, menstruačních bolestech a kolikách.
 • Mochyně - má protirakovinné působení, podporuje periférní prokrvení a používá se jako afrodiziakum. Dále pomáhá při snížené obranyschopnosti, neplodnosti, molusce, revmatu, atritidě, bolestech v kříži, zánětech, kašli, bronchitidě, astmatu, zeleném zákalu a vysokém krevním tlaku.
 • Pornatka kokosová - používá se při bušení srdce, hypertenzi, poruchách trávení, nespavosti, otocích, nadýmání, průjmech, hučení v uších, palpitacích, úzkosti, depresích, zapomnětlivosti a při onkologickém onemocnění. Podporuje apoptosu rakovinných buněk, posiluje činnost sleziny, CNS, žaludku, má antioxidační, protizánětlivé účinky, snižuje agregaci krevních destiček a vysokou hladinu LDL cholesterolu.
 • Lapačo červené - má laxativní, analgetické, protizánětlivé, imunostimulační, protirakovinné, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické a antiparazitické účinky. Používá se při leukémii a jiných onkologických onemocněních, hormonálních potížích, plísni candidě albicans, migrénách, roztroušené skleróze, prostatě, syfilisu, malárii, parazitech v těle, bolestech kloubů, artritidě a impetigu. Zlepšuje obranyschopnost těla, snižuje vstřebávání glukózy, stimuluje činnost kostní dřeně, sleziny a slinivky. Harmonizuje hormonální systém, podporuje krvetvorbu, má antioxidační, antivirové a protinádorové účinky.
 • Kurkuma zedoaria - používá se při bolestech, rakovině mozku, depresích, plísních, vysokém tlaku, cholesterolu, artritidě, onemocnění ledvin, plic, střev, žaludku, jater – podporuje vylučování žlučových kyselin, jako stimulans a detoxikans, a má neuroprotektivní účinky.
 • Kočičí dráp - má antiseptické, protizánětlivé a protinádorové účinky. Snižuje srážlivost krve a je vynikajícím antioxidantem a imunostimulantem. Používá se při astmatu, artróze, revmatizmu, žaludečních vředech, vysokém cholesterolu v krvi, infarktu, otravách toxiny, viru HIV, parazitech, zánětech střev a zažívacího ústrojí.
 • Anona ostnitá - výrazně omezuje riziko vzniku adenokarcinomu, diabetu, eliminuje množení různých virů (HIV), herpes simplex, bakterií a plísní. Celkově má sedativní účinek a pozitivně působí při parkinsonismu.

 

Bylinné bioinformační kapky Gerocel obsahují zcela unikátní komplex rostlin s velmi širokým spektrem účinků.

V systému regenerace přecházíme po očištění centrály přípravkem číslo sedm na očistu jednotlivých buněk.

Gerocel je přípravkem dlouhověkosti, a aby plnil svůj úkol na jedničku, musí ochraňovat jednotlivé buňky jako matka své děti a dát jim to nejlepší. Každá buňka v těle je elektrárnou a pro udržení jejich chodu je nutné mít okolní prostředí čisté. Již předtím jsme je řádně očistili a připravili. Nyní je zapotřebí jejich chod synchronizovat.

Gerocel je ochráncem našeho zdraví a dlouhého věku.

Gerocel je přípravek pro ty, kteří si chtějí vychutnat stáří, anebo si ubrat pár let. Je udržovatelem a naším ochráncem zdraví.

Obsažené fytolátky jsou přípravkem dlouhověkosti s vysokým energetickým působením na buňky a celkovou detoxikaci těla. Důležitým faktorem při skladbě obsažených bylin Gerocelu byl vliv jednotlivých bylin, tradičně používaných v alternativní a čínské medicíně, na DNA buněk a jejich ochranu před poškozením volnými radikály, tj. možný pozitivní krok při ochraně před zhoubnými chorobami.

Tento unikátní komplex rostlin:

obsahuje rostlinu dlouhověkosti
podporuje ochranu DNA buněk
účastní se boje s volnými radikály
je krokem při ochraně před zhoubnými chorobami
přispívá k posílení činnosti slinivky

Pravidelné užívání bylin obsažených v Gerocelu napomáhá zpomalit stárnutí, navrací tělu vitalitu a přispívá k ochraně buněk před volnými radikály.

Vyzkoušejte si to, co užívali faraoni starého Egypta!
Nigella sativa nebo-li černý kmín, egyptský zázrak, rostlina která se právem nazývala všelékem je významnou aktivní složkou Gerocelu. Faraoni ji používali při bakteriálních a virových infektech, plísních a rozličných parazitech, křečích, psychických potížích a jako ochranu proti mnohým toxickým látkám. Bylina, která přinášela po staletí nadějí na lepší a kvalitnější život byla uctívána samotnými faraony.

Pro zesílení účinku doporučujeme užívat v kombinaci s Gerocel Bioenzym.

Doplněk stravyDoplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.
Meridián řídící

Meridián řídící

PROJEVY NEROVNOVÁHY:  nervové poruchy, migréna, neplodnost, revmatické kloubní potíže, nedostatek vitality, sexuální poruchy, hemoroidy, menstruační potíže

Meridián srdce

Meridián srdce

PROJEVY NEROVNOVÁHY:  žloutnutí očního bělma, bušení srdce, časté zčervenání tváří, bledost tváří, noční pocení a pocení při slabé námaze, pocení dlaní a chodidel

Meridián osrdečníku

Meridián osrdečníku

PROJEVY NEROVNOVÁHY: bolesti v hrudní krajině, angina pectoris, srdeční palpitace, bolesti břicha v oblasti malé pánve, zarudnutí tváří, pocení v podpaží

Meridián tří zářičů

Meridián tří zářičů

PROJEVY NEROVNOVÁHY:  poruchy termoregulace, oběhové potíže, vysoký tlak, poruchy zažívání, alergie, inkontinence, kloubní potíže, oslabení imunity, deprese, nahluchlost, vznětlivost

Meridián plic

Meridián plic

PROJEVY NEROVNOVÁHY: dýchací obtíže, rýma, poruchy čichu, astma, alergie, dušnost, plnost v hrudi, bolesti v jamce klíční kosti, nachlazení, kašel, bolesti v krku, zimnice

Meridián sleziny

Meridián sleziny

PROJEVY NEROVNOVÁHY: vliv na imunitu, anémie, poruchy elasticity cév, modřiny, po jídle nutkání zvracet, bolesti žaludku a břicha, střevní poruchy, nadýmání břicha a říhání, diabetes

Složení: Černucha setá, Maytenus ilicifolia, Withania spavá, Selaginnella doederleinii, Achyrocline satureioides, mochně drobnoplodá, pornatka kokosová, lapačo červené, curcuma zedoaria, Uncaria tomentosa, antona ostnitá

 

Dávkování: Dospělí 3x denně 20 kapek.

 

V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

Jestliže si nevíte rady, vyhledejte svého prodejce, lékaře nebo vyškoleného poradce ve Sféra Klubu Diochi,

Parametry

Složení: Černý kmín, Pornatka kokosova

Uživatelská recenze produktu DIOCHI Gerocel 50 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

DIOCHI
Weilova 2/1144
10200 Praha
Česká republika
www.diochi.cz


Firma DIOCHI je velmi rychle rostoucí firma, která provádí výzkum v oblasti přírodní medicíny a regenerace těla. Spolupracuje s mnoha laboratořemi ve světě a nové poznatky jsou uváděny do praxe v podobě nových bioinformačních produktů. Kdo potřebuje zlepšit vitalitu svého těla, vždy zde najde pomoc. Celý systém tvoří bioinformační produkty, které dokážou naše tělo hluboce detoxikovat a regenerovat ve velmi krátké době. Oproti běžným produktům mají neobyčejnou sílu a jejich složení je nadčasové. Technologie energetického zpracování Diochi jim dává mnoho předností, které si může vyzkoušet kdokoliv, kdo pracuje s přístroji EAV. Jestliže dáte při měření do okruhu produkt Diochi, vždy vám jej přístroj vybere přednostně oproti ostatním. Tím se stává firma DIOCHI světovým lídrem v tvorbě bioinformačních produktů na poli přírodní medicíny.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Černý kmín, Pornatka kokosova