SOAPHORIA HerbaTab - Přírodní napařovací tabletka 20 g

HerbaTab  - Přírodní napařovací tabletka (1)
Novinky

Nastavte rovnováhu, regenerujte, nechte vstřebat léčivé látky! Stabilizuje tvorbu mastných kyselin. Rozmarýn tonizuje, kopřiva a heřmánek nechává pleť čerstvou a v rovnováze. Tento zelený div obsahuje spirulinu, která je… Více informací

Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
SOAPHORIA
Katalogové číslo:
F04940
EAN:
8586017851764
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Nastavte rovnováhu, regenerujte, nechte vstřebat léčivé látky! Stabilizuje tvorbu mastných kyselin. Rozmarýn tonizuje, kopřiva a heřmánek nechává pleť čerstvou a v rovnováze. Tento zelený div obsahuje spirulinu, která je nejúčinnější B-komplex a čistý zdroj proteinů. Heřmánek má antiseptické vlastnosti a je nedílnou součástí kúry kombinované pleti. Díky Šalvěje, rány hojí rychleji

Použití:
Naplňte středně velkou nádobu s horkou vodou a dejte Tab (tuhou pleťovou vodu) do ní. Tab začne šumět a vyvolá blahodárnou páru. Ihned přikryjte ručníkem hlavu a nechte šumět, vypařovat a vstřebávat přírodní extrakty, bylinky a další aktivní látky obsažené v produktu, které napomáhají nastolit rovnováhu pleti.

Dodáváme v recyklovaném Soaphoristickém papírovém sáčku, 2 kusy v balení á 15g.

 

Tab představuje tabletkovou formu napařovací pleťové vody určenou na hydrataci, zklidnění, revitalizaci, osvěžení či léčbu pleti podle jejího typu. Soaphoria tonizační a léčivé pilulky neobsahují chemikálie, syntetické barvivo a parfémy, jsou vyráběny pomocí přírodních extraktů a samotných bylin. Doporučujeme je využívat jako doplnění o péči o pleť, tj pravidelné čištění, hydratace a pod.

Heřmánkový olej
Heřmánek je hvězdou mezi bylinkami. Má opravdu všestranné využití. Používá se zevně pro své protizánětlivé, dezinfekční, granulační a protikřečové účinky, dále při ošetřování zanícené sliznice, k výplachům, na lázně, při léčení hemeroidů a v léčebné kosmetice. Urychluje reparativní procesy, snižuje bolest a brání tvoření jizev. Heřmánek má vynikající účinky při žaludečních a střevních poruchách, chronických průjmech a zánětech močových cest.

Šalvěj lékařská
Původem je z jižní Evropy, šalvěj roste po celém světě, zejména v teplejších oblastech mírného pásma. Pěstuje se po celé Evropě. Hlavními složkami tohoto oleje jsou limonen a cineol, což je velmi dobré na vykašlávání. Extrakt je známý pro své antiseptické vlastnosti byl tradičně používán na rány a v boji proti infekcím. Obsah: saponiny, glykosidy, hořčiny, pryskyřičné látky, kyselina fumarová, kys. oleanolová, kys. chlorogenová, kys. hydroxyterpénové (kys. karnezolová-důležitá pro určení původu drogy), pentózy, vosky, aminokyseliny, karoten, fytoncidy, antibioticky účinný diterpenickými lakton-salvin a pikrosalvín, estrogenních deriváty, ale dominantními látkami jsou hlavně třísloviny, které působí adstringentně a zabraňují šíření zánětu.

Rozmarýn
Z Maroka nebo Tuniska. Je vhodný zejména pro kombinovanou a problematickou pleť. Nastaví přirozený tón pleti.

Kopřiva
Je slavná kvůli antiseptickým vlastnostem, zmírňuje svědění pokožky či pleti, limituje tvorbu mastnoty a léčí zánět. Je vhodná i do přípravků na vlasy.

Uživatelská recenze produktu SOAPHORIA HerbaTab - Přírodní napařovací tabletka 20 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

SOAPHORIA
Zelená 273/36 07901 Veľké Kapušany
Slovenská republika


Naším cílem je vyrábět kvalitní produkty, které reprezentují naši vlast a poukazují na její vzácnou biologickou rozmanitost. Produkty, na které můžeme být právem hrdí i v zahraničí. Ale tím nejhlavnějším je poukázat na skutečnost, že domácí výrobky jsou nejcennější. Snažíme se pomáhat našemu hospodářství koupí surovin od domácích dodavatelů. Upřednostňujeme balení do skleněných nádob a zavedli jsme také recyklační program. Nabídnutou slevou motivujeme zákazníky do jeho zapojení. Vrácené obaly znovu využíváme. Neustále se snažíme zlepšovat a přinášet Vám kvalitní a dostupné domácí produkty. Mezi naše dosud největší úspěchy patří naši spokojení zákazníci a také ocenění v soutěžích Podnikatelka roku a Mladý inovativní podnikatel.

I mimo kosmetiky má bio v našich životech místo. Nejde však nutně o značku "bio", spíše bychom to nazvaly "zdravým rozumem". Snažíme se eliminovat nezdravé komponenty z našeho každodenního života, a to ve všech směrech. Produkujeme co nejméně odpadu, využíváme zdroje vody s rozumem, upřednostňujeme obnovitelné zdroje, recyklujeme, vybíráme zdravější alternativy potravin. Přednost mají hlavně doma vypěstované potraviny bez chemických postřiků. Uklízíme bez zbytečné chemie. Ochranu přírody a životního prostředí jako i "bio formu života" vnímáme jako jeden celek a tím se i řídíme.
Věříme, že naše myšlenkové pochody sdílíte. Při výběru z naší nabídky se inspirujte přírodou a nechte se našimi produkty rozmazlovat. Vyrábíme je pro Vás s láskou.

 

team-soaphoria.jpg

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů