MENFORSAN Hygienický čistič na ptačí klece 1000 ml

Šampon s glycerinem pro ptáky (1)

Mít doma okrasného ptáka přináší mnoho radosti, se kterou ale přichází i zodpovědnost. Nestačí jen pořídit kvalitní a dostačující klec, hodnotné krmivo a vhodnou podestýlku pro ptačího kamaráda. Musíte také vědět, jak často… Více informací

Vyberte variantu
Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
MENFORSAN
EAN:
8414580000787
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Mít doma okrasného ptáka přináší mnoho radosti, se kterou ale přichází i zodpovědnost. Nestačí jen pořídit kvalitní a dostačující klec, hodnotné krmivo a vhodnou podestýlku pro ptačího kamaráda. Musíte také vědět, jak často a správně čistit jeho příbytek.

Každodenně měnit spodní papír či podestýlku, mýt podavač, bidýlko a celková dezinfekce klece může být časově náročné, pokud k tomu nemáte kvalitní přípravky. Pravidelná očista ptačí klece je důležitá, protože váš ptáček může v důsledku špatné a nekvalitní hygieny v kleci onemocnět. Může se také stát, že váš opeřenec sní svůj vlastní exkrement, a v důsledku toho bude napaden vnitřními parazity nebo bakteriální infekcí.

Hygienický čistič ve formě praktického spreje je výborným pomocníkem v péči o kvalitní očistu ptačí klece. Pomáhá udržovat čistou klec, a tím chrání zdraví vašeho ptačího přítele. Čistič odstraňuje perfektně bakterie, plísně a viry, které mohou našeho okřídleného kamaráda ohrozit. A to vše šetrně, bez chlóru a další agresivních látek, které běžně čističe obsahují, takže je 100% bezpečný ke zdraví ptáčka. Tento dezinfekční prostředek je skvělý pomocník při pravidelné údržbě klece vašeho opeřeného mazlíčka. Hygienický čistič se dostane i do těžko dostupných míst v kleci a jednoduše je vyčistí pouhým postřikem - pro dokonalou hygienickou ochranu ptáčka i vašeho zdraví.

 

Návod k použití:

Sprej aplikujte přímo do klece, na stěny, na rohy, do zásobníku a na bidýlka.

Velikost balení: 1000 ml

EAN: 8414580000787

Parametry

Země původu: Španělsko

Obal: Plastový obal

Určeno pro: Čištění klecí pro domácí mazlíčky

Uživatelská recenze produktu MENFORSAN Hygienický čistič na ptačí klece 1000 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

MENFORSAN LABORATORIOS BILPER, S.L
Polígono Industrial Pinoa
Avda. Pinoa
17
48170 Zamudio
Španělsko


Menforsan je značka přírodní španělské kosmetiky a hygienických přípravků pro domácí mazlíčky, jako jsou psi, kočky a koně, ale nezapomíná ani na hlodavce, fretky, ptáky a plazi. Výrobky Menfosan se prodávají po celém světě již více než 40 let a díky jejich výjimečnému složení a kvalitě je každý den používají tisíce spokojených zákazníků z řad profesionálů i běžných spotřebitelů.

Sortiment zahrnuje přes 100 nejrůznějších specializovaných produktů, které jsou vytvořeny jednotlivým zvířátkům na míru. Složení je založeno především na přírodních účinných látkách, které se kombinují s nejmodernějšími vědeckými poznatky pro nejlepší výsledky. Produkty jsou velmi jemné a citlivé ke všem partiím zvířat. Všechny výrobky podléhají během výroby přísným kontrolám a jsou vyráběné pod farmaceutickým, veterinárním a chemickým dohledem k dosažení maximální spokojenosti zákazníků, jejich zvířat a respektu k životnímu prostředí.

Země původu: Španělsko

Obal: Plastový obal

Určeno pro: Čištění klecí pro domácí mazlíčky