Hyper/hypo funkce štítné žlázy

Nejprodávanější v kategorii Hyper/hypo funkce štítné žlázy

ENERGY Stimaral Více informací Akce ENERGY Stimaral Stimaral je bioinformační přípravek obsahující komplex látek, které vyvolávají regenerační proces řídících center nervového systému. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící impulzy podkorových center mozku,… od 346 -15%

Hyperfunkce štítné žlázy (Basedowa nemoc) je projevem nadprodukce hormonu štítné žlázy. Obvykle jí trpí mladé ženy. Díky tomu jsou nervózní, potí se a špatně snášejí teplo. Mívají časté bušení srdce, nadměrnou žízeň a více jim padají vlasy. Typickým projevem je hubnutí, poruchy spánku, poruchy menstruačního cyklu, teplá a vlhká pokožka, vystouplé oční bulvy a struma. Těhotným se zvýšenou činností častěji hrozí potrat. Nejčastější příčinou je autoimunitní onemocnění nebo uzlíky ve štítné žláze. Přestaňte pít černou kávu, alkohol, navštěvovat saunu a opalovat se. Současná medicína často po neúspěšné léčbě přistupuje k chirurgickému řešení nebo radioterapii.

Nízká aktivita štítné žlázy nebo neschopnost štítné žlázy vyrobit dostatečné množství hormonu vede ke zpomalení tělesných funkcí, únavě, zimomřivosti, problémům s pamětí, vypadávání vlasů, chrápání, zhrubnutí hlasu, zácpě (útlum činnosti střev), atd.
Nejčastější současnou příčinou je autoimunitní onemocnění. Proto pozor na imunostimulátory! Nejdříve si nechte správně posoudit alespoň 2 s odstupem po sobě provedené rozbory krve. Substituční "léčba" hormonem štítné žlázy Vás celkem spolehlivě "postaví na nohy", ale mnohem lepší by bylo odstranit příčinu pokulhávání štítné žlázy.