ENERGY Hypertenze s Korolenem

Imunitní systém-Alergie (2)

Kompletní specifikace Arteriální hypertenze , tedy krevní tlak (TK) vyšší než 140/90 mm Hg, patří mezi nejčastější onemocnění cévního oběhu. Je to masově rozšířené onemocnění a mnohdy je označováno za neinfekční epidemii.… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
2 351
1 943 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
ENERGY
Katalogové číslo:
F01571
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Kompletní specifikace

Arteriální hypertenze , tedy krevní tlak (TK) vyšší než 140/90 mm Hg, patří mezi nejčastější onemocnění cévního oběhu. Je to masově rozšířené onemocnění a mnohdy je označováno za neinfekční epidemii. Hypertenze svými komplikacemi významě ovlivňuje nemocnost a úmrtnost. Podle odhadů je až 25% úmrtí nad 40 let věku přímo nebo nepřímo způsobeno vysokým krevním tlakem! Ve věku nad 50 let trpí hypertenzí víc jak 50% populace.

Definice hypertenze podle Evropské společnosti pro hypertenzi a Evropské kardiologické společnosti (2003)

krevní tlak systolický (mm Hg) diastolický (mm Hg)
optimální tlak
nižší než 120 nižší než 80
normální tlak
120 - 129 80 - 84
vyšší normální tlak 130 - 139 85 - 89
mírná hypertenze 140 - 159 90 - 99
středně závažná hypertenze 160 - 179 100 - 109
těžká hypertenze vyšší či rovna 180 vyšší či rovna 110
izolovaná systolická hypertenze vyšší či rovna 140 nižší než 90

Příčiny hypertenze

 • Faktory genetické - jsou zkoumány, složité vzájemné vztahy, zatím nemožno ovlivnit
 • Faktory vnějšího prostředí - nadměrný přívod sodíku, zvýšená citlivost na sodík, zvýšený kalorický příjem, obezita - zvláště abdominální (břišní), zvýšená konzumace alkoholu a tabakismus, stres a socioekonomický status, některé léky - například hormonální antikoncepce, kortikoidy, antidepresiva.
 • Poruchy endogenních regulačních mechanismů a metabolické odchylky - narušení endotelu (vnitřní výstelky) a stěny cévní, poruchy metabolismu glukózy (glukózová intolerance, inzulinorezistence, diabetes mellitus.

Příčinou může být také jiné onemocnění, například ledvin, žláz s vnitřní sekrecí (štítná žláza, nadledvinky, hypofýza) nebo oběhové soustavy (srdeční vady) v takovém případě mluvíme o sekundární arteriální hypertenzi.

Typy arteriální hypertenze

 • Primární arteriální hypertenze - zvýšený tlak není důsledkem jiného onemocnění.
 • Sekundární arteriální hypertenze - je důsledkem jiného zjištěného onemocnění, pro léčbu je nutné tuto příčinu odstranit.
 • Plicní hypertenze - tj. hypertenze v plicním oběhu - je samostatným onemocněním s odlišnými příčinami, projevy a následky.

Projevy hypertenze

Jsou většinou velmi chudé a nenápadné a v tom tkví nebezpečí této choroby, která je také nazývána "skrytý zabiják". Prvním projevem neléčené hypertenze pak může být až cévní mozková příhoda či srdeční infarkt. Mezi možné příznaky patří například bolest hlavy, závrať, bušení srdce či tlak na hrudi.

Klasická léčba hypertenze

Cílem je nejen snížení krevního tlaku, ale hlavně zabránění či zpomalení vývoje orgánových změn, které pak vedou k závažným cévním komplikacím, někdy i smrtelným. Existuje mnoho skupin léčivých přípravků působících přes centrální nervovy systém, cévní stěnu a ledviny. Ovlivňují výměnu iontů nebo působí přes enzymy a receptory. Léky jsou používány buď samostatně nebo, a to je častější případ, v různých kombinacích dle závažnosti choroby. Neléčený vysoký krevní tlak je rizikovým faktorem pro vývoj dalších onemocnění oběhové soustavy a prokazatelně zkracuje délku života. Rozvinutá forma onemocnění vyžaduje celoživotní léčení a patří do rukou lékaře.

Hypertenze a přípravky Energy

Přípravky Energy představují významný přínos v prevenci a ovlivnění komplikací rozvinutého onemocnění. Nabízí celostní, přírodní a šetrný přístup.

Hlavní produkty

Dle stanovené diagnózy lze pomocí produktů eliminovat i stresovou zátěž a stabilizovat psychický stav pacienta. Korolen je klíčovým preparátem k ovlivnění cévního systému. Svým složením předchází vzniku kardiovaskulárních chorob, napomáhá snižování krevního tlaku, příznivě ovlivňuje stěnu tepen a žil. Renol podporuje ledviny, které jsou významným regulátorem krevního tlaku. (není součástí této verze balíčku)

Doplňkové produkty

Ruticelit je doplňkem Korolenu, aplikujeme jej na reflexní zóny. Vitamarin dodává tělu nezbytné nenasycené mastné kyseliny, mající protisklerotický vliv na cévy a ovlivňující příznivě rytmus a činnost srdce. Fytomineral - účinky minerálů v koloidní formě vyvolávají a udržují elektrolytickou rovnováhu v lidském těle, jsou potřebné pro obrovské množství biochemických pochodů jako kofaktory enzymů. Celitin zvyšuje mozkovou aktivitu (u starších osob není vhodné jej podávat na noc  - může vyvolat nespavost). Má také antisklerotický účinek a zlepšuje prokrvení mozku a elasticitu cév. Barley Juice dodává tělu potřebné enzymy, které působí výrazně protizánětlivě (snížení CRP - zánětlivého marjeru v krvi), což významně ochraňuje cévní stěnu před destabilizací a akutní příhodou. Flavocel působí antioxidačně na cévní stěnu, snižuje škodlivé účinky kouření.

Obsah balíčku:

 • Korolen 30 ml
 • Ruticelit 50 ml
 • Vitamarin 180 kapslí
 • Fytomineral 100 ml
 • Celitin 90 tablet
 • Barley Jujce 100 g
 • Flavocel 150 kapslí

Uživatelská recenze produktu ENERGY Hypertenze s Korolenem

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ENERGY
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz


Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.


Naše filozofie
Filozofie firmy Energy je založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického systému. Optimální spolupráce obojího je pak základním předpokladem zdraví celého organismu. Důraz klademe tedy nejen na prevenci jednotlivých zdravotních problémů, ale snažíme se zaměřit pozornost každého klienta do jeho vlastního středu.

Čím se zabýváme
Sortiment společnosti Energy tvoří ucelená nabídka přírodních bioinformačních produktů, které vycházejí z principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Bioinformační přípravky působí na lidský organismus ve dvou úrovních – přírodní účinné látky ovlivňují přímo tělesné orgány a bioinformace působí díky principu biorezonance na řídící podkorová centra v mozku. Dochází tak k zesílení léčebného účinku přítomných přírodních látek a k celkové harmonizaci organismu člověka. Základem produktové nabídky je pět hloubkově působících bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů, které tvoří ucelený systém Regenerace v Pentagramu®. Tyto přípravky korespondují s energiemi pěti základních přírodních prvků, jejichž vzájemná součinnost je podle tradiční čínské medicíny klíčem ke zdraví. Tento systém přispívá k detoxikaci a regeneraci celého organismu nebo působí cíleně podle povahy konkrétního zdravotního problému. Produkty Pentagramu® lze kombinovat s ostatními našimi výrobky, jejichž sortiment se neustále rozšiřuje.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů
Hypertenze Hypertenze 166.17 kB Stáhnout soubor