NATURA SIBERICA Imperial Caviar – Denní krém na obličej Sněhobílý 50 ml

Imperial Caviar – Chladivá ​​modelující maska na obličej (1)

Denní krém na obličej „Sněhobílý“ Biokolagen černého kaviáru Proteiny z mléka losa Kamčatská sněženka Denní krém na obličej „Sněhobílý“ – je globální prostředek omlazující péče, vytvořený na bázi přírodních složek. Krém… Více informací

 K dodání 1-3 dny
454
375 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NATURA SIBERICA
Katalogové číslo:
F04188
EAN:
4744183014541
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Denní krém na obličej „Sněhobílý“

Biokolagen černého kaviáru
Proteiny z mléka losa
Kamčatská sněženka

Denní krém na obličej „Sněhobílý“ – je globální prostředek omlazující péče, vytvořený na bázi přírodních složek. Krém okamžitě vyživuje, hydratuje a obnovuje pružnost pokožky, omlazuje ji a dodává jí přirozenou zář. Jedinečnost denního krému na obličej “Sněhobílý“ je ve využití přírodní síly bílého kaviáru sibiřských ryb, který obsahuje velké množství cenných aminokyselin a čistého biokolagenu. Biokolagen bílého kaviáru aktivuje proces obnovy kůže, stimuluje přirozenou produkci kolagenu, zlepšuje výživu buněk a zdokonaluje kožní mikroreliéf, působí jak na povrchu kůže, tak v jejích hlubokých vrstvách. Protein losího mléka pomáhá obnovit a zvláčnit pokožku, zajišťuje plynulou pigmentaci a účinně chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí. Aktivní sloučeniny organického extraktu z divoké Kamčatské sněženky mají úžasnou vitalitu a energii, podporují hydrataci a nasycení kožních buněk živinami. Vytváří ochrannou vrstvu, aby se zabránilo jejímu vysychání.

Výsledek: vyhlazení vrásek; snížení pigmentace; jasnější obrys obličeje; aktivace vlastních procesů regenerace pokožky.

Způsob použití: Ráno, naneste malé množství krému na čistou pleť obličeje.
Objem 50 ml

Parametry

Typologie pleti: Všechny typy

Aktivní látky: Biokolagen černého kaviáru, Proteiny z mléka losa, Kamčatská sněženka

Obal: Skleněný s dávkovačem

Produktová řada: Natura Siberica, Imperial Caviar

Země původu: Rusko

Uživatelská recenze produktu NATURA SIBERICA Imperial Caviar – Denní krém na obličej Sněhobílý 50 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NATURA SIBERICA
27 b.2 Tverskaya str.
Moscow
Ruská federace


Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 v Rusku a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sybiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Typologie pleti: Všechny typy

Aktivní látky: Biokolagen černého kaviáru, Proteiny z mléka losa, Kamčatská sněženka

Obal: Skleněný s dávkovačem

Produktová řada: Natura Siberica, Imperial Caviar

Země původu: Rusko