IPLIKÁTOR Iplikátor Komfort velký - bavlna

Iplikátor Komfort velký - bavlna (2)

Můžete jej využít ke zmírnění bolesti zad, ale také k prevenci a relaxaci. Velký bavlněný Iplikátor je náš nejprodávanější produkt. Nabízí také nafukovací variantu pro větší komfort. Zíkladní verze bavlna - 38cm x 68cm  … Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
978
808 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
IPLIKÁTOR
Katalogové číslo:
F03192
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Můžete jej využít ke zmírnění bolesti zad, ale také k prevenci a relaxaci. Velký bavlněný Iplikátor je náš nejprodávanější produkt. Nabízí také nafukovací variantu pro větší komfort.

Zíkladní verze bavlna - 38cm x 68cm

 

Proti bolesti a vyčerpání

Velký Iplikátor působí na velkou plochu těla, můžete jej využít především na celou plochu zad nebo hruď a břicho.

Stimuluje a prokrvuje velkou plochu těla. Příznivě tak ovlivňuje celkový stav organismu. Pomáhí mírnit a často i odstraňovat bolesti, prokrvovat, vyživovat a uvolňovat ošetřovanou oblast a v neposlední řadě vyplavovat endorfiny a aktivovat tak ozdravné procesy ve vašem těle.

Stačí si lehnout či sednout a uvolnit se

Nejčastěji je použití na záda vleže, kdy umístíte velký Iplikátor na měkkou podložku, např. postel a lehnete si na něj. Máte-li kancelářskou židli s vysokým opěradlem nebo měkké křeslo, Iplikátor využijete i vsedě – stačí se do něj opřít zadý (ideálně na nafukovací verzi). Použít jej můžete i na přední část trupu. Pokud chcete použít Iplikátor i na chodidla, doporučujeme z hygienických důvodů spíše verzi na fólii.

Všestrané možnosti použití

Azurově modré bavlněné provedení velkého Iplikátoru je výhodné díky svojí variabilitě. Do bavlněné kapsy je možné vkládat vložky, které umožňují různé aplikace produktu. Základní varianta je opatřená vnitřní výloží z molitanu, která vyrovná menší nerovnosti těla a podkladu. Kdykoliv ji můžete rozšířit na nafukovací verzi dokoupením velké nafukovací vložky či vložky s pumpičkou.

 

Nafukovací verze doplnuje molitanovou vložku o nafukovací vložkou, kterou nafouknete ústy na cca desetinu objemu. Nafouknutý Iplikátor se individuálně přizpůsobí tvaru páteře i podložky - zvyšuje takkomfort odpočinku i účinnost, protože lépe přilne k tělu a ošetří větší plochu zad.

 

Nafukovací verze je k dostání i ve variantě s pumpičkou. Ta umožňuje jednoduše nafouknout vložku ideálním množství vzduchu přímo při aplikaci. Vhodné především pro ty co mohou mít potíže s nafouknutím vložky ústy, pro zákazníky se sníženou pohyblivostí nebo ty, kteří chtějí maximální komfort.

 

Skládací verzi oceníte, pokud velký Iplikátor často přepravujete. Lze ji jednoduše přeložit bez rizika poškození hrotů. Nelze ji rozšířit na nafukovací verzi.

Uživatelská recenze produktu IPLIKÁTOR Iplikátor Komfort velký - bavlna

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

IPLIKÁTOR
Česká republika


Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů