NATURA SIBERICA Kam-Chat-Ka Medovo-zázvorový zábal proti celulitidě 400 ml

Kam-Chat-Ka Povzbuzující tělová sůl-peeling Slaná vlna (1)

Medovo-zázvorový zábal proti celulitidě Zázvorový med Červené řasy Sibiřský ženšen Medovo – zázvorový zábal proti celulitidě účinně bojuje proti celulitidě prostřednictvím jedinečné kombinace přírodních bio – komponentů.… Více informací

 Skladem 3 ks
859
710 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NATURA SIBERICA
Katalogové číslo:
F04090
EAN:
4744183014442v
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Medovo-zázvorový zábal proti celulitidě

Zázvorový med
Červené řasy
Sibiřský ženšen

Medovo – zázvorový zábal proti celulitidě účinně bojuje proti celulitidě prostřednictvím jedinečné kombinace přírodních bio – komponentů. Prostředek zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, obnoví rovnováhu minerálů. Přírodní zázvorový med aktivuje mikrocirkulaci krve v oblastech postižených celulitidou, zlepšuje pronikání látek, které pomáhají spalovat tuky. Stimuluje regenerační procesy v kožních buňkách, odvádí z organizmu toxiny. Červené řasy vzhledem k obsahu vitamínů, polysacharidů, alfa a beta karotenu zjemňují, hydratují a vyživují pokožku, aktivují procesy látkové výměny. Mají lymfodrenážní účinek. Intenzivně působí na tukové zásoby. Organický sibiřský ženšen zlepšuje tón pleti a nabíjí ji energií. Působí jako aktivní antioxidant, účinně chrání pokožku před každodenními škodlivými účinky životního prostředí.

Výsledek: celulitida je méně výrazná; urychlené odstranění přebytečných tekutin a toxinů; pokožka je viditelně pevnější a pružnější.

Způsob použití: Naneste na problémové oblasti těla, zabalte do igelitové fólii a nechte 15 minut. Opláchněte teplou vodou. Vyhněte se kontaktu se sliznicemi.
Objem 400 ml

Parametry

Aktivní látky: Zázvorový med, Červené řasy, Sibiřský ženšen

Obal: Skleněný obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Kam-chat-ka

Země původu: Rusko

Uživatelská recenze produktu NATURA SIBERICA Kam-Chat-Ka Medovo-zázvorový zábal proti celulitidě 400 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NATURA SIBERICA
27 b.2 Tverskaya str.
Moscow
Ruská federace


Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 v Rusku a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sybiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Aktivní látky: Zázvorový med, Červené řasy, Sibiřský ženšen

Obal: Skleněný obal s uzávěrem

Produktová řada: Natura Siberica, Kam-chat-ka

Země původu: Rusko