NATURA SIBERICA Kam-Chat-Ka – Měkký termální šampón 300 ml

Kam-Chat-Ka – Měkký termální šampón 300 ml (2)
  • Kam-Chat-Ka – Měkký termální šampón 300 ml (2)
  • Kam-Chat-Ka – Měkký termální šampón 300 ml (1)

Měkký termální šampón Minerály horkých termálních pramenů Kamčatky Řasy z Ochotského moře Měkký termální šampón je vytvořen na bázi přírodních bio – složek, jeho delikátní vzorec jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku, aniž… Více informací

 K dodání 1-3 dny
289
239 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NATURA SIBERICA
Katalogové číslo:
F04078
EAN:
4744183014305
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Měkký termální šampón

Minerály horkých termálních pramenů Kamčatky
Řasy z Ochotského moře

Měkký termální šampón je vytvořen na bázi přírodních bio – složek, jeho delikátní vzorec jemně čistí vlasy a vlasovou pokožku, aniž by došlo k podráždění. Vyvážený komplex unikátních přírodních ingrediencí příznivě působí na vlasový folikul a obnovuje strukturu vlasů po celé délce, což jim dodá objem, lesk a pružnost. Minerály horkých termálních pramenů Kamčatky pocházejí z hlubin podzemních gejzírů a mají neuvěřitelné hojící a prospěšné vlastnosti. Obsahují množství aktivních látek, které dodávají vlasům všechny potřebné stopové prvky. Intenzivně hydratují a obnovují vlasovou strukturu, pomáhají dlouhodobému uchování vlhkosti. Chrání vlasy před negativním dopadem životního prostředí. Řasy z Ochotského moře obsahují vyvážené složení 70 různých vitamínů, minerálů, bioaktivních látek a aminokyselin, které se hromadí z mořské vody a snadno pronikají do struktury vlasů, aktivně je vyživují a hydratují. Posilují stébla vlasů, přidávají jim větší objem a lesk.

Výsledek: zvýšení objemu vlasů; dlouhodobé uchování objemu; vlasy silnější, pevnější, zářící zdravým leskem.

Způsob použití: Nanést šampon na mokré vlasy, masážními pohyby vytvořit pěnu, poté opláchnout vodou, v případě potřeby opakovat.
Objem 300 ml

 

 

Kamčatka – jedno z mála míst na planetě, kde je zachována divoká původní příroda. Je to úžasný svět věčného sněhu a horkých pramenů, křišťálově čistých řek a kouřících sopek. Podzemní vody bohaté na obrovské množství živin, velkoryse zásobují Kamčatské rostliny, dávají jim sílu a moc. Kosmetické prostředky řady KAM-CHAT-KA, vytvořené na jejich základě mají prokázanou účinností a poskytují úžasné výsledky při každodenní péči o vaši pleť a vlasy.

Parametry

Aktivní látky: Minerály horkých termálních pramenů Kamčatky, Řasy z Ochotského moře

Obal: Plastový obal s dávkovačem

Konzistence: Šampon

Produktová řada: Natura Siberica, Kam-chat-ka

Země původu: Rusko

Kam-Chat-Ka – Měkký termální šampón 300 ml (1)

Uživatelská recenze produktu NATURA SIBERICA Kam-Chat-Ka – Měkký termální šampón 300 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NATURA SIBERICA
27 b.2 Tverskaya str.
Moscow
Ruská federace


Společnost Natura Siberica byla založena roku 1997 v Rusku a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin. Obrovský potenciál těchto přísad spočívá v jejich síle, kterou si vytvořily kvůli neustálé nutnosti bojovat o svůj život v drsných klimatických podmínkách Sibiře. Společnost je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikát ICEA.

Natura Siberica využívá při výrobě nejmodernější technologie a všechny etapy výroby podléhají přísné kontrole, aby byla zaručena vysoká kvalita. Cílem společnosti je co nejvíce zamezit negativnímu dopadu na divokou krajinu. Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. 

Natura Siberica podporuje také zachování kulturního dědictví původních obyvatel severní části Ruska, a proto spolupracuje s nadací The Association of indigenous people of the North, Siberia, and the Far East of the Russian Federation (RAIPON). Dalším cílem je etické a zodpovědné pěstování a obchodování sybiřských bylin tak, aby se výroba napomáhala udržitelným životním podmínkám. S kosmetikou Natura Siberica si můžete být jistí nejen maximální možnou kvalitou a efektivitou, ale také ekologickým a udržitelným postupem výroby

 

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Aktivní látky: Minerály horkých termálních pramenů Kamčatky, Řasy z Ochotského moře

Obal: Plastový obal s dávkovačem

Konzistence: Šampon

Produktová řada: Natura Siberica, Kam-chat-ka

Země původu: Rusko