Kapsle podporující sexuální stimulaci a erekci. 8 kapslí

Kapsle podporující sexuální stimulaci a erekci. (2)
  • Kapsle podporující sexuální stimulaci a erekci. (2)
  • Kapsle podporující sexuální stimulaci a erekci. (1)
Novinky 24 hodin - zboží Vám doručíme do 24 hodin*

Kapsle ELIXIRMAN jsou vyrobeny podle tradiční, 500 let staré a prověřené receptury, z 6 čistě přírodních druhů bylin a rostlinných výtažků. Vyvážený obsah přírodních ingrediencí zaručuje pro lidské tělo přirozený a… Více informací

 Skladem 1 ks
1 160
959 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Kapsle ELIXIRMAN jsou vyrobeny podle tradiční, 500 let staré a prověřené receptury, z 6 čistě přírodních druhů bylin a rostlinných výtažků. Vyvážený obsah přírodních ingrediencí zaručuje pro lidské tělo přirozený a posilující účinek.

 

Příběh ELIXIRMAN: Manželka z vlivného rodu Tao, lékařka a znalkyně léčivých rostin, byla nespokojená se sexuální výkoností svého manžela. Na nátlak manželky začal Tao hledat recepturu na vyřešení tohoto problému. Východisko po dlouhém hledání našel, a tak vznikl ELIXIRMAN.

Úschěch ELIXIRMAN se snaží mnoho jiných produktů kopírovat, ale žádný z nich nedosáhl tak dobrých výsledků. Receptura ELIXIRMAN je patentovaná rodinou Tao, díky který můžeme ELIXIRMAN po dlouhém čekání využívat i v České republice.

KDY POUŽÍT?

PORUCHY EREKCE

Pokud dostihla porucha erekce i vás nebo vašeho partnera, v prvé řadě doporučujeme zachovat klid. Občasná neschopnost prokrvení penisu potkává velkou řadu mužů, neboť ji ovlivňuje spousta fyzických i psychických příčin. Přestože se jedná o velmi nepříjemnou dysfunkci, může být vaše porucha erekce přechodného charakteru a řešení problému se nakonec ukáže jako velmi snadné.

Tak jako v případě předčasné ejakulace, i porucha erekce negativně ovlivňuje partnerský vztah a staví překážky do vitality a štěstí partnerů.

V následující informativní sekci najdete všechny důležité informace o poruchách erekce. Získáte i přehled o statistikách, příčinách této dysfunkce a seznámíte se s naším řešením ELIXIRMAN. Náš produkt pro boj s poruchou erekce se na trhu vyznačuje především 100% přírodním složením a svým orientálním původem. Tamější mystikové a medicinmani využili své perfektní znalosti rostlinných druhů k vytvoření elixíru s velkým potenciálem.

Definice poruchy erekce

Porucha erekce, odborně erektilní dysfunkce, je stav, kdy nedojde k dostatečnému přísunu krve do penisu, čímž penis zůstává ochablý a není možné uskutečnit pohlavní styk. Nejedná se o jednorázový problém, muž s poruchou erekce má trvalou nebo dlouhodobou neschopnost dosáhnout dostatečného ztopoření penisu, aby bylo možné věnovat se pohlavnímu styku. Za poruchu erekce se obvykle požaduje dlouhodobá neschopnost o délce 6 měsíců a více.

Porucha erekce ve statistikách

Erektilní dysfunkce se dle odhadů v České republice týká více než poloviny mužů. V Evropě trpí poruchou erekce kolem 30 milionů mužů a vyhlídky do budoucnosti moc optimismu nepřidávají: do patnácti let se počet mužů s erektilní dysfunkcí vyšplhá na 43 milionů.

Problémy se týkají převážně mužů ve středním věku a velké části mužů nad 50 let. To by však v žádném případě nemělo zastínit fakt, že dokonce i muži kolem 20 let mají své zkušenosti s poruchou erekce.

Odhaduje se, že 8 mužů z 10 o svém problému nechtějí s nikým hovořit. Téměř každý druhý muž se dokonce zdráhá vyhledat s poruchou erekce lékařskou pomoc.

Příčiny poruchy erekce

Psychika má velký vliv na schopnost dosažení optimálního prokrvení penisu. Dočasný nebo přetrvávající stres, deprese, nedostatek spánku a fyzická únava jsou nejčastější důvody, proč k poruchám erekce dochází. Tyto problémy se týkají všech mužů a pokud jsou spíše krátkodobého rázu, doporučujeme užívat náš přípravek ELIXIRMAN, který vám umožní v těchto dobách mít stejně kvalitní sex, jako vždycky. Pokud je však porucha erekce dlouhodobého rázu, přípravek může být rychlá, důležitá odpověď, ale přesto doporučujeme, abyste navštívili lékaře, neboť příčinou poruchy erekce nemusí být jen psychika, ale i váš fyzický stav. Schopnost prokrvení penisu totiž ještě ovlivňují případné vedlejší účinky léků, které berete, možná cévní onemocnění či nervová onemocnění. Včasná návštěva může v případě dlouhodobého problému pomoct objevit jádro problému a nastavit ideální způsob léčby.

ELIXIRMAN pro podporu erekce

Náš přípravek vám pomůže dosáhnout kvalitní erekce. Nástup účinku je do dvou hodin a trvá po dobu až 72 hodin. Složení je výhradně přírodní a pochází z orientální receptury, která obsahuje 6 rostlinných druhů, jejichž kombinace umožní výrazné prokrvení penisu pro pohlavní styk.

Kromě podpory erekce je ELIXIRMAN vhodný i pro prodloužení sexuálního styku. Pokud máte problémy s předčasnou ejakulací, náš produkt pomůže oddálit orgasmus a zvýšit vaší výdrž.

ELIXIRMAN má také vlastnosti afrodiziaka, neboť zvyšuje sexuální touhu a umožňuje prožívat sex s větší intenzitou.

Naše řešení nemá žádné vedlejší účinky a je možné ho získat bez lékařského předpisu. Objednání je zcela diskrétní. Na adresu dodání zašleme neoznačený balíček, ze kterého není možné poznat, co obsahuje.

 

PŘEDČASNÁ EJAKULACE

Tak jako v případě poruchy erekce, i předčasná ejakulace negativně ovlivňuje partnerský vztah a tak vytváří prostor pro krátkodobé nebo přetrvávající obtíže psychického rázu, které brání vitalitě a štěstí partnerů. V prvé řadě doporučujeme o problému hovořit. Komunikace v této oblasti může být složitější, ale je důležitá, aby se nezvýšilo odcizení partnerů. Nejedná se o neřešitelnou překážku. Předčasnou ejakulací je postiženo hodně mužů a ovlivňuje ji několik faktorů, které jsou převážně psychického rázu.

Na této stránce najdete všechny důležité informace o předčasné ejakulaci. Získáte i přehled o příčinách a seznámíte se s naším produktem ELIXIRMAN, který je primárně určen pro podporu erekce, ale díky svým vlastnostem i pomáhá bojovat s předčasnou ejakulací. Náš produkt se na trhu vyznačuje především 100% přírodním složením a svým orientálním původem. Tamější mystikové a medicinmani využili své perfektní znalosti rostlinných druhů k vytvoření elixíru s velkým potenciálem.

Definice předčasné ejakulace

Předčasnou ejakulací se rozumí předčasný výron semene a je obecně definován jako neschopnost oddálit moment vyvrcholení muže tak, aby oba partneři dosáhli při sexu uspokojení.

Lékaři za předčasnou ejakulaci hodnotí stav, kdy muž není schopen prodloužit soulož na více než 1 minutu. Předčasná ejakulace je také styk trvající do 3 minut. Nejvážnější formou je stav, kdy dojde k výronu semene již při počátku styku, nebo ještě předtím, než samotný styk začne.

Příčiny předčasné ejakulace

Podle statistik přibližně 3 z 10 mužů trpí předčasnou ejakulací. S touto situací se většina mužů poprvé setká během počátku sexuálního života. Se získáním zkušeností se zvyšuje míra kontroly a muž se naučí předčasnou ejakulaci ovládat. Při pravidelném styku nemá většina mužů problém oddálit orgasmus a udržet dostatečně dlouhý sexuální styk. Pokud však delší dobu nejsou sexuálně aktivní, předčasná ejakulace se vrací zpět a musí ji znovu řešit. Hlavní příčinou je tedy nízká nebo nižší frekvence sexuálního styku.

Další příčiny jsou výhradně psychického rázu. Mozek je sám o sobě velmi silný katalyzátor, který většina lidí neumí plně ovládat, což dává prostor k „jeho“ svévolnému počínání. Strach, úzkost a nízké sebevědomí jsou nejčastější důvody psychického původu, kvůli kterým se dostaví předčasná ejakulace. Přestože může být odstranění psychických překážek složité a trvat dlouho, je to možné. Horší situace je v případě výrazně vyšší vzrušivosti. Některým mužům stačí velmi málo k vysokém stupni sexuálního podráždění.

ELIXIRMAN pro oddálení ejakulace

Problémy s předčasnou ejakulací nejsou obecně tak vážné jako poruchy erekce, mají však stejně ničivý potenciál ve štěstí a spokojenosti partnerů ve vztahu. Přestože je možné většinu příčin řešit bez lékařské pomoci, vyžaduje to čas a úsilí. Z toho důvodu se vzhledem k povaze problému nabízí jako nejefektivnější řešení využít dostupné přípravky na trhu.

Náš produkt ELIXIRMAN je primárně určen na řešení poruchy erekce, má však také vliv na délku pohlavního styku. ELIXIRMAN totiž zvyšuje obsah oxidu dusnatého, který ovlivňuje délku a kvalitu erekce. Naší zákazníci potvrzují, že ELIXIRMAN jim pomohl bojovat s předčasnou ejakulací.

ELIXIRMAN má také vlastnosti afrodiziaka, neboť zvyšuje sexuální touhu a umožňuje prožívat sex s větší intenzitou.

ELIXIRMAN nemá žádné vedlejší účinky a je možné ho získat bez lékařského předpisu. Objednání je zcela diskrétní. Na adresu dodání zašleme neoznačený balíček, ze kterého není možné poznat, co obsahuje.

 

AFRODIZIAKUM

Vášeň jde ruku v ruce s touhou ji okořenit a maximálně prožívat. Zatímco ženy jsou biologicky vybaveny mnohem intenzivnějšími, silnějšími a déle trvajícími orgasmy, mužům se dostává spíše povrchních zážitků, které mají navíc velmi krátkou účinnost. Již ve starém světě se proto medicinmani snažili hledat řešení, jak mužům nabídnout silnější zážitek ze sexuálního styku. Ostatně, termín afrodiziakum pochází z řeckého jména Afrodité - bohyně krásy, lásky a plodnosti. V té době byla afrodiziakům přisuzována veliká pozornost. Výroba a užívání afrodiziak se tak staly součástí různých obřadů a získaly si pozici v tehdejší společnosti.

Definice afrodiziak

Za afrodiziakum se považuje jakákoliv látka nebo sloučenina, která ovlivňuje sexuální touhu nebo prožitek ze sexuální stimulace. Jedná se tedy o podporu libida člověka. Afrodiziakum může být pro muže jako i pro ženy. Mezi afrodiziaky je řada potravin a široce rozšířených, snadno dostupných látek. Dnes se termín afrodiziakum hojně využívá ve spojení s komerčními přípravky, které jsou dostupné na trhu.

Vědecký pohled na afrodiziaka

Vědci jsou v této oblasti velmi opatrní. Běžně dostupná afrodiziaka, o jejichž schopnostech se obyčejně hovoří a píše, považují za placebo, jinak řečeno člověk si vsugeruje účinek, který by měly mít, takže se skutečně dočká viditelné změny. V oblasti komerčních afrodiziak vědci takové výhrady nemají, protože tato řešení často pracují s hormony v lidském těle a tudíž mají prokazatelnější (nikoliv placebo) vliv na kvalitu a prožitek ze sexuální stimulace.

Zvýšení koncentrace hormonů v těle je jednou z cest, jak si vědecky vysvětlit procesy, které afrodiziakum v lidském těle spouští. Dále se například cituje lepší prokrvení tkání.

Příklady potravinových afrodiziak

  • Chřest - bylina z čeledi chřestovité byla užívána již ve Starém Egyptě, je rozšířena zejména v Evropě, Asii a Africe.
  • Celer - zázračná bylina je známá řadou blahodárných funkcí, jmenujme např. posílení chuti a detoxikace těla. Celer má velké množství hořčíků.
  • Med - bývá řazen mezi nejstarší afrodiziaka na základě dochovaných záznamů. Za zmínku stojí původ anglického slova „honeymoon“, který odkazuje na tradiční posvatební obřad, kdy novomanželé společně pili nápoj z medu.

ELIXIRMAN jako přírodní afrodiziakum

Náš produkt ELIXIRMAN je primárně určen k řešení poruchy erekce, zároveň je však vhodný pro muže s předčasnou ejakulací a obsahuje jednu z hlavních afrodiziakálních rostlin používaných v Asii, díky čemuž zvyšuje sexuální touhu a umožňuje prožívat sex s větší intenzitou. Tato kombinace složek dělá ELIXIRMAN výjimečným produktem na našem trhu, neboť složení je 100% přírodní a nemá žádné vedlejší účinky.

Kapsle podporující sexuální stimulaci a erekci. (1)

Uživatelská recenze produktu Kapsle podporující sexuální stimulaci a erekci. 8 kapslí

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů