Celotělová koupel s Meinebase Ph 8,5

MeineBase lze používat mnoha způsoby k péči o celé tělo, můžete si vybrat dle vašich individuálních potřeb. Ponořte se do fascinujícího světa zásadité péče o tělo a vychutnejte si okamžiky hýčkání a regenerace.

Pro celotělovou zásaditou koupel budete potřebovat tři víčka nebo tři polévkové lžíce MeineBase. Teplotu lázně doporučujeme mezi 36–38 °C a dobu trvání nejméně 30 minut. Pro dětskou celotělovou lázeň o objemu asi 20 litrů doporučujeme polovinu víčka nebo čajovou lžičku MeineBase.

anwendung_meinebase_1_vollbad.820x0.jpg

Koupel chodidel

Na koupel chodidel budete potřebovat polovinu víčka nebo čajovou lžičku MeineBase. Doporučujeme teplotu lázně
38–41 °C a dobu trvání nejméně 30 minut

 

Koupel rukou

Na koupel rukou budete potřebovat na misku vody polovinu víčka nebo čajovou lžičku MeineBase.

Peeling

Smíchejte BasenSchauer se solí MeineBase v poměru 2:1 a naneste na tělo. U robustní pokožky může být MeineBase používána samostatně. Poté krátce opláchněte.

 

Parní lázeň

Chcete-li MeineBase používat v parní lázni, nejprve se 5 minut poťte. Poté naneste MeineBase na tělo a lehce vmasírujte do pokožky. Poťte se dalších 10 minut a nakonec se osprchujte. Pro obzvláště intenzivní péči lze MeineBase smíchat s medem Smíchejte jednu lžíci MeineBase, jednu až dvě lžíce tekutého medu a s trochou vody vytvořte roztíratelnou pastu. Naneste po několika minutách pocení na tělo, nechte působit dalších 10–15 minut a poté osprchujte.

 

Inhalace

Do misky nalijte 1,5–2 litry vroucí vody a přidejte půl víčka nebo lžičku MeineBase. Podle potřeby můžete inhalovat dvakrát až třikrát denně po dobu dvou až tří minut.

 

Deodorant

Smíchejte špetku MeineBase s trochou vody v dlani. Aplikujte do umytého podpaží a nechte zaschnout.

 

Dentální hygiena

Špetku MeineBase rozpusťte ve vodě a ponořte tam zubní kartáček. Poté použijte zubní pastu bez fluoridů a zuby vyčistěte obvyklým způsobem.

Používejte i jako ustní vodu, kloktejte

 

Masáž

Používejte vysoce kvalitní tělový olej a promíchejte se špetkou MeineBase. Naneste na pokožku a jemně vmasírujte. Používejte spíše lokálně k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů. Lze použít i jako obklad po masazí masážním olejem

 

meinebase_suroviny.jpg

 

Dávkování

MeineBase

Víčko obalu je nejen uzávěrem, ale i praktickým dávkovačem. Na horní straně víčka jsou dvě rysky. Pokud naplníte víčko po vnější rysku, je to ekvivalentní polévkové lžíci. Naplnění po vnitřní rysku odpovídá čajové lžičce.

vnější ryska = 1 polévková lžíce

vnitřní ryska = 1 čajová lžička

meinebase_deckel.820x0.jpg

 

 

 prevzato a upraveno z eshopu regenerujte.cz