Odličovací oleje

Mezi stále oblíbenější produkty v sekci přípravků na odličování a čištění pleti  se řadí hydrofilní mycí oleje Nobilis Tilia a Saloos.

Narušování přirozeného ochranného povrchu pokožky a sliznic běžnými mycími prostředky je problém, se kterým se hydrofilní mycí oleje Nobilis Tilia poměrně snadno vyrovnávají. Jsou určeny k šetrnému omývání, odličování a ošetřování pokožky, nevysušují a chrání tak přirozený kožní film.

Emulgační systém hydrofilních mycích olejů je založený na sloučeninách odvozených od cukerného alkoholu a dalších složkách z rostlinných surovin. Díky tomu se velice dobře vstřebávají do pokožky, zanechávají ji hladkou a zářivou bez pocitu mastnoty. Efektivně dopravují účinné látky do pokožky, éterické oleje tak mohou pronikat až ke krevním vlásečnicím a do celého organizmu.

Hydrofilní odličovací olej s Růží a mimozou je určen pro zralou a suchou pleť. Hydrofilní olej s Tea Tree šetrně čistí a odstraňuje nedokonalosti pokožky. Hydrofilní olej s Levandulí je určený pro ošetření citlivé pleťi. Lze jej rovněž použít při kosmetické masáži obličeje, na ošetřování jizev, akné a na celkové zklidnění pokožky.

Hydrofilní odličovací olej s Mateřídouškou normalizuje funkci mazových žláz. Omezuje nadměrné maštění pokožky. Přispívá také k pružnosti podkožního vaziva. Příznivě ovlivňuje obranný systém organizmu. Hydrofilní olej neutrální bez éterických olejů, vhodný k odličování a šetrnému mytí pokožky

 

Koupelove-oleje-800x473.jpg