HERBAFIT Magnesium 400mg 180 kapslí

Magnesium 400mg (1)
Novinky

Hořčík je životně důležitý minerál, který se vyskytuje převážně v kostech, ve svalových buňkách a v krvi. V lidském těle hořčík přijímá různé, velmi důležité úkoly. Přispívá například k normální funkci svalů, zajišťuje… Více informací

 Skladem 1 ks
359
312 bez DPH
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
HERBAFIT
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Hořčík je životně důležitý minerál, který se vyskytuje převážně v kostech, ve svalových buňkách a v krvi. V lidském těle hořčík přijímá různé, velmi důležité úkoly. Přispívá například k normální funkci svalů, zajišťuje jejich pohyb a umožňuje uvolnění svalů po zvýšené fyzické námaze. Jeho nedostatek se může projevovat bolestivou křečí ve svalu. Ocení ho zejména sportovci a lidé se zvýšenou fyzickou zátěží, senioři a ženy v menopauze.

Hořčík pomáhá zpevňovat kosti a přispívá k udržení zdravých zubů. Podporuje normální funkci nervového systému a působí pozitivně na psychiku člověka. Spolehlivě dodává tělu energii, snižuje únavu a pomáhá předcházet celkovému vyčerpání organismu. Již jedna kapsle hořčíku denně splňuje dávku, kterou by měl dospělý jedinec přijímat každý den, aby funkce jeho svalů, kostí a nervového systému nebyly sníženy. Doplňte svůj pestrý jídelníček o magnesium, aby vaše svaly a kosti netrpěly!

Jedna tobolka obsahuje: 
670 mg oxidu hořečnatého, což odpovídá 400 mg čistého hořčíku

Složení: 
Oxid hořečnatý (51,9 % hořčíku), želatina, stearan hořečnatý (uvolňovací činidlo)

Dávkování: 
Užívejte 1 kapsli denně a dostatečně zapijte vodou.

Balení:
180 kapslí

Výrobce: Herbafit B.V., Klokhoek 14a, Leusden

Uživatelská recenze produktu HERBAFIT Magnesium 400mg 180 kapslí

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

HERBAFIT
Německo