ECCE VITA Matcha Ichibancha 40 g

Sencha Fukamushi (1)
Novinky

Matcha je velmi kvalitní zelený čaj rozdrcený na jemný prášek, který se používá u japonského čajového obřadu (chanoyu, chado, sado). Naše Matchaje Ichibancha je první sklizní roku a pochází z oblasti Uji v prefektuře Kyoto,… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
580
504 bez DPH
DPH:
15 %
ks
Výrobce:
ECCE VITA
Katalogové číslo:
F04475
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Matcha je velmi kvalitní zelený čaj rozdrcený na jemný prášek, který se používá u japonského čajového obřadu (chanoyu, chado, sado). Naše Matchaje Ichibancha je první sklizní roku a pochází z oblasti Uji v prefektuře Kyoto, která je vůbec nejstarší lokalitou produkce japonského zeleného čaje. Pro výrobu čaje Matcha se používají čajové lístky, které rostly ve stínu, stejně jako v případě čaje Gyokuro. Díky pomalejšímu růstu zastíněných keřů mají čajové lístky větší množství aminokyselin, které zapříčiní sladší chuť výsledného čaje. Právě sladká chuť je znakem kvalitního čaje. Na rozdíl od běžných listů zeleného čaje, které se po vylouhování vyhazují, listy Matchy se smíchají s vodou a konzumují se. Pitím čaje Matcha dochází ke konzumaci antioxidantů, vitamínů, minerálů, přírodních aminokyselin a vlákniny ve vyšší koncentraci.

Složení:

Zelený čaj BIO

Užívání:

1-2 čajové lžičky zalijte zhruba 70 ml horké vody o teplotě 85°C - 95°C. Pro nejlepší výsledek kdoporučujeme horký nápoj našlehat bambusovou metličkou do podoby pěnivého moku. Lze připravovat též za studena.

Obsah: plechová dóza Kebataki 40g

Parametry

Složení: Matcha Ichibancha

Forma: Sypaný čaj

Obal: Doza s uzávěrem

Země původu: Čína

Uživatelská recenze produktu ECCE VITA Matcha Ichibancha 40 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

ECCE VITA Ecce Vita, spol. s r.o.,
Holandská 10
10100 Praha 10
Česká republika


Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Složení: Matcha Ichibancha

Forma: Sypaný čaj

Obal: Doza s uzávěrem

Země původu: Čína