JOALIS MuscuDren - svaly 50 ml

- 5%
MuscuDren - svaly 50 ml (1)
Akce

MuscuDren tento preparát je určen k detoxikaci mikrobiálních ložisek ve svalech. Na tato ložiska upozorní příznaky různého charakteru, z nichž nejzá Více informací

 K dodání 1-3 dny
358
296 bez DPH
Před slevou:
377
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
JOALIS
Kód výrobku:
102046
Katalogové číslo:
F00727
EAN:
8595584004510
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání
 
MuscuDren tento preparát je určen k detoxikaci mikrobiálních ložisek ve svalech. Na tato ložiska upozorní příznaky různého charakteru, z nichž nejzávažnější jsou tzv. fibromyalgie (chronické onemocnění, jehož hlavním symptomem je bolestivost svalů a jejich úponů; k tomu je přidružena únava, mnohdy psychické symptomy a bolesti kloubů).
 

Přípravek detoxikuje infekční ložiska ve svalech.Protože svaly jsou pod vlivem sleziny jako mateřského orgánu,podáváme tento přípravek vždy s přípravkem VelienDren a VelienHelp k detoxikaci sleziny(aspoň jeden z nich)Pokud podáváme MuscuDren samostatně,výsledek pravděpodobně nebude trvalý,protože z mateřského orgánu budou do svalů opakovaně proudit toxiny.

Na ložiska ve svalové tkáni nás mohou upozornit různé příznaky.např.bolestivost svalů a jejich úponů,snadná unavitelnost svalů,obtížné vstávání ze dřepu,malá výdrž.Setkat se můžeme ale i s méně typickými příznaky,kdy na toxiny ve svalech reagují například klouby,ledviny či srdce.tyto potíže způsobuje např.Streptokok pokud se nachází ve svalové tkáni.Zrovna tak pokud se ve svalech nachází boreliová ložiska,bude na ně reagovat především nervový systém.

Ložiska ve svalech se vyskytují průměrně,není to příliš časté,ale ani vzácné.Pokud je nějaký problém v pohybovém ústrojí,měli bychom myslet i na detoxikaci svalsta.Zrovna tak,pokud je problém ve slezinovém okruhu,je dobré změřit,zda i v našich svalech není ložisko.K detoxikaci využijeme i preparát LiverDren a LiverHelp,protože jednotlivé části svalů(vazivová šlacha,fascie)se řadí i pod játra.

Obsah:
50 ml
 
Joalis s.r.o.byla založena v roce 1999. Od svého založení se věnuje výrobě zcela unikátních přírodních přípravků, které jsou výsledkem dlouholetého výzkumu MUDr. Josef Jonáše – zakladatele a propagátora moderních přírodních směrů. Celý sortiment firmy je vyráběn pod ochrannými obchodními značkami JOALIS, ABELIA a JOALIS-HELP. Firma při výrobě využívá zcela ojedinělou technologii HDTx-technology, během níž  dochází k ukládání spektrální informace o toxinech  do nosiče informace, kterými jsou běžné potraviny. Tím  preparát získá  zcela výjimečný charakter, neboť právě díky této informaci organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin vyloučí z organismu vlastními silami. Druhou složkou preparátu Joalis jsou rostliny a jiné aktivní látky. Autorem této technologie je právě MUDr. Jonáš, který také zastává myšlenku, že za všemi civilizačními nemocemi stojí právě toxiny. Pokud se toxiny odstraní z těla a tkáně nejsou nenávratně porušeny, je organismus chopen se nemoci zbavit sám. Tuto svoji myšlenku také široce rozvinul v metodě Řízené detoxikace, kterou prezentuje v několika knižních publikacích – Křižovatka života či dvoudílné Tajenky života.

Uživatelská recenze produktu JOALIS MuscuDren - svaly 50 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

JOALIS
Orlická 2176/9 130 00 Praha 3
Česká republika
www.joalis.eu


Společnost Joalis s. r. o. se od svého vzniku v roce 1999 zabývá výrobou přírodních informačních preparátů. U příležitosti desátého výročí existence firmy byla výroba preparátů přesunuta z pronajatých prostor v Ústí nad Labem do nově postaveného výrobního závodu ve Staré Huti u Dobříše. Nová výrobna splňuje všechny moderní požadavky na kvalitu a objem výroby. Její umístění v prostředí plném přírodních i kulturních pozoruhodností navíc vhodně doplňuje filozofii firmy.
Administrativní centrum společnosti a redakce informačního bulletinu Joalis info sídlí v Praze v ulici Orlická.  
Preparáty od firmy Joalis jsou vyráběny pod chráněnými obchodními značkami Joalis, Abelia a Joalis Help. V současné době jsou distribuovány prostřednictvím lokálních distributorů v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, v Rakousku, v Německu, v Bulharsku, Francii a Rumunsku. Do budoucna plánujeme rozšíření trhu také do dalších zemí.

 

V čem jsou preparáty Joalis jedinečné?Joalis Minemax

Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty zpracované tzv. HDTx-technology, technologií schopnou ukládat spektrální informace o toxinech do nosiče informací, kterým jsou běžné potraviny. Na základě rozpoznání této informace organismus aktivuje svůj obranný systém a příslušný toxin tak vyloučí svými vlastními silami. Druhou složkou preparátů Joalis jsou rostliny a jiné aktivní látky.

Preparáty Joalis nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit sám, s využitím přirozených samoregeneračncíh schopností.


Tento proces má dlouhodobější charakter, pozitivní změnu lze očekávat zhruba po měsíci, v závislosti na závažnosti problému a době, po jakou trvá.

Naučte se preparáty Joalis používat

Fyzické i psychické problémy mají obvykle mnoho různých příčin. Je tedy třeba postihnout různé typy toxinů, a proto užívání jednoho samostatného preparátu nemá velký význam. K dosažení žádaného efektu je nezbytné sestavit soubor několika preparátů, tzv. detoxikační kúru. Navštivte sekci Vzdělávání, kde se dozvíte, jak používat preparáty Joalis, aby byl výsledek optimální.

Joalis Bioharmoni - grafika

Sestavte si svou detoxikační kúru

Univerzální sestava se skládá z preparátů Nodegen, Metabol, Metabex, MindDren, UrinoDren, LiverDren, RespiDren, VelienDren, CorDren. Tyto preparáty byste měli postupně využívat v časovém období, jaké si zvolíte. Jejich pomocí komplexně očistíte svůj organismus včetně hlavních orgánových systémů a zbavíte se toxinů, které jsou příčinou nejčastějších obtíží. Pamatujte: pevné zdraví je základem spokojeného života.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů