FLORA SIBERICA - novinka od Natura Siberica

Představujeme Vám novinku od Natura Siberica. Certifikovaná řada FLORA SIBERICA se pyšní certifikátem Ecocert (více o standardem tohoto certifikátu čtěte ZDE)

Flóra Sibiře je mnohostranná a úžasná. Její rostliny v sobě skrývají přínos a životodárnou sílu severní přírody. Stejně jako stránku po stránce čtete poutavou knihu, tak i rostlinu po rostlině studujete severní flóru, která daruje krásu a zdraví.

Všechny znalosti o léčivých rostlinách Sibiře jsme spojili v přírodní sérii Flora Siberica, každý produkt obsahuje extrémně vysokou koncentraci unikátní sibiřské rostliny pro zajištění účinné péči o pokožku a vlasy.

Kompletní novinku uvidíte u nas na prodejně od pondělí 12.8.2019

Představení produktů:

NATURA SIBERICA Flora Siberica Šampon pro tenké vlasy zbavené objemu – Luxusní objem 480 ml

Flora Siberica Šampon pro tenké vlasy zbavené objemu – Luxusní objem
Vrbovka kamčatská

Šampon „Luxusní objem“ pro tenké vlasy zbavené objemu dodává vlasům pevný objem od samotných kořínků. Vlasy se stávají pružnějšími, poslušnějšími a lesklejšími. Vrbovka kamčatská, známá vysokým obsahem taninu, organických kyselin a vitamínu C, účinně posiluje vlasy a dodává jim sílu, objem a neuvěřitelnou hustotu.

Použití: Naneste malé množství šamponu na vlhké vlasy, vzpěňte jej a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.

30919.png

 

NATURA SIBERICA Flora Siberica Šampon pro poškozené vlasy – Úplná obnova 480 ml

Šampon „Úplná obnova“ pro poškozené vlasy hluboce vyživuje a obnovuje vlasy, vrací jim jemnost a pružnost. Vlasy získávají nádherný lesk od kořínků až po samé konečky. Sibiřský ženšen je unikátní přírodní zdroj vitamínů A, B, C, organických kyselin a olejů, které hluboce vyživují a obnovují sílu a zdraví vlasů.

Použití: Naneste malé množství šamponu na vlhké vlasy, vzpěňte jej a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.

30921.png

 

NATURA SIBERICA Flora Siberica Šampon pro barvené vlasy – Sytá barva 480 ml

Kosatec sibiřský

Šampon „Sytá barva“ pro barvené vlasy jemně pečuje a jemně čistí vlasy, udržuje barevný jas a dává vlasům oslnivý lesk. Kosatec sibiřský je krásná severská květina, široce známá jako prostředek pro zachování krásy díky vysokému obsahu vitaminu E. Kosatec je také bohatý na
éterické oleje a antioxidanty, které dodávají vlasům sílu, jas a zářivost.

Použití: Naneste malé množství šamponu na vlhké vlasy, vzpěňte jej a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby opakujte.

30923.png

 

NATURA SIBERICA Flora Siberica Výživný sprchový krém-gel 480 ml

Ostružiník arktický

Vonný výživný sprchový gel jemně čistí pokožku, účinně ji zvlhčuje a vyživuje. Tento gel dodává pokožce neuvěřitelnou hladkost a jemnost. Ostružiník arktický je nepostradatelným zdrojem krásy díky kombinaci vitamínů A, E, B2, PP. Je známý vysokým obsahem organických kyselin a antioxidantů, které účinně vyživují a regenerují pokožku, takže se stává pružnou a hedvábnou.

Použití: Naneste na vlhkou pokožku těla, vzpěňte a opláchněte vodou.

30925.png

 


Všechny novinky