Orient


Litujeme, ale v kategorii Orient se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.

Objevte smyslné tajemství pohádkové Arábie. Okouzlující, jemná vůně BIO růžového oleje získaného z ručně sbíraných květů omamně vonící růže damašské vás okamžitě přenese do světa Orientu a poodhalí tajemství přirozené krásy. TAUTROPFEN růžová řada je výborná zejména pro citlivou a jemnou pleť. Působí přirozeně proti vráskám. Pleť vyživuje, chrání a hydratuje.

Základní ingredience řady TAUTROPFEN ORIENT:

Růžový olej BIO
Olej vzniklý extrakcí ručně sbíraných okvětních plátků damašské (damascénské) růže v hodnotném mandlovém oleji. Růžový olej uvolňuje pleť, zklidňuje podráždění a mírné zarudnutí pokožky a má zjemňující účinek.

Růžová voda BIO
Zásobuje pleť intenzivní hydratací, osvěžuje a vyhlazuje drobné vrásky a jemné rýhy.

Máslo Cupuacu
Máslo Cupuacu má vynikající schopnost vázat vodu, a proto má výrazný hydratující účinek. Plody Cupuacu pro přípravky Tautropfen pochází z kontrolovaného divokého sběru, který je součástí socio-ekologického projektu v brazilských deštných pralesích.

Pramenitá voda
Voda pochází z vlastních studní, které se nacházejí v čisté lesní oblasti v hloubce přibližně 165 metrů. Tato voda obsahuje minerály, které pomáhají udržet pokožku optimálně hydratovanou.

Rhassoul
Arabský mycí jíl zaručuje skutečně přirozené a šetrné čištění pleti. Neobsahuje emulgátory, parfémy, barviva, konzervační látky, syntetické přísady či těžké kovy. Je velmi bohatý na minerály. Jeho hlavní součástí jsou křemík, hořčík, železo, vápník a sodík. Mycí jíl má vynikající schopnost absorbovat částečky prachu a nečistot, odumřelé kožní buňky a kožní maz, které se nakonec spolu s jílem jednoduše smyjí z pokožky. Rhassoul je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i pro osoby trpící alergiemi nebo atopickou dermatitidou.