TROPICAL NATURALS Panenky strachu 1 set

Panenka strachu (1)
Novinky

Krásné originální panenky strachu pro děti, aby se nebály. Malá panenka do kapsy, peněženky i na zrcátko jako talisman. Fair Trade výrobek. Balení po 6 ks. Každá textilní panenka je jiná. Nelze objednat dvě stejné… Více informací

Vyberte variantu
Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
TROPICAL NATURALS
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Krásné originální panenky strachu pro děti, aby se nebály. Malá panenka do kapsy, peněženky i na zrcátko jako talisman. Fair Trade výrobek. Balení po 6 ks. Každá textilní panenka je jiná. Nelze objednat dvě stejné

Guatemalská malá panenka strachu pomáhá zbavit se všech strachů. Magická panenka je pozůstatkem časů před příchodem Španělů do Ameriky, kdy lidé ještě běžně věřili na duchy a síly přírody.
Panenku si dítě vezme před spaním a předá ji všechen svůj strach. Poté si dá panenku pod polštář nebo ji drží při usínání v ruce. Malá panenka se bojí za něj. Jestli se po čase ztratí, říká se, že odešla pryč i se strachem. Tyhle pěkné panenky strachu používají i dospělí jako talisman, který se dá nosit v peněžence, kapse, nebo se dá zavěsit na zrcátko v autě. 
Magické panenky strachu jsou vyrobeny z kousků bavlny a papíru, v pestrých guatemalských barvách. Každá malá panenka je jiná.
Použité materiály: AZO-free bavlna, papír Délka: 5,5 cm

V sadě 6 ks

 

Čarovné mini panenky strachu. Nejednomu člověku proběhne mráz po zádech.

Není však třeba se obávat. Tato milá hračka se používá právě proto, abyste se strachu zbavili, podobně jako africké voodoo panenky. Nebo aby se vám splnilo přání.

Tradice panenek sahá do dávné minulosti. Staří Majové věřili v čarovnou moc těchto panenek splnit člověku jakékoliv přání. Tradičními rituály se panenky zmocnili pro čarodějné účely a poté měla panenka moc lidem pomáhat, radit, věštit, nebo je chránit před zlými duchy.

 

Zní to sice neuvěřitelně, ale funguje to i dnes. Děti milují tyto čarovné panenky, protože jim pomáhají překonat úzkost.

Jak to vlastně funguje?

Děti si s panenkami hrají před spaním. Povídají si s nimi o svých přáních a obavách a předají jim svůj strach ze tmy. Panenky se pak pod polštářkem v noci bojí za ně.

Někdy se také stane, že se tito malí človíčci ztratí. Dětem se poté vysvětluje, že panenka odešla i s jejich strachem. :) Milé, ne?

 

Magické mini panenky jsou ale nejen pro děti, mohou je používat dospělí. Mohou je nosit v peněžence jako talisman, ochranu proti zlodějům a zlým lidem, pověsit si je na zrcátko v autě. Je to také ideální malý dárek, který zaručeně potěší.

Zkuste je také na jiné strachy.

Malé panenky se úspěšně používají jako psychologická podpora (podobně jako voodoo panenky), která zbaví člověka různých strachů. Bojíte se pavouků? Mini panenka strachu s nimi problém nemá a ráda se bude bát za vás. :)

Máte nesplněné přání nebo po něčem moc toužíte? Čarovné panenky mají moc splnit vám to.

 

Povězte jim své tajná přání.

Povězte jim o svých problémech.

Povězte jim o svých snech.

A když se vzbudíte, můžete v sobě najít kouzlo, které uskuteční vaše sny.

Uživatelská recenze produktu TROPICAL NATURALS Panenky strachu 1 set

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů