MARILOU BIO Peeling 75 ml

Peeling (2)
  • Peeling (2)
  • Peeling (1)
  • Peeling (3)
ECOCERT Novinky

Ideální je používat peeling 2-3x týdně, aby jemně odstraňoval odumřelé buňky na obličeji. Účinnost peelingu spočívá v součinnosti extraktu sporýše lékařského, organického sezamového oleje a organického… Více informací

 K dodání do 2-5 dnů
196
162 bez DPH
DPH:
21 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
MARILOU BIO
EAN:
3760143830519
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Ideální je používat peeling 2-3x týdně, aby jemně odstraňoval odumřelé buňky na obličeji. Účinnost peelingu spočívá v součinnosti extraktu sporýše lékařského, organického sezamového oleje a organického bambuckého másla.

Použití: Naneste na vlhký obličej a krk. Masírujte krouživými pohyby a to především v oblastech nosu, čela a brady. Opláchněte čistou vodou. Nepoužívejte v blízkosti očí. Pro ​​dokonalé ošetření použijte po použití peelingu pleťovou masku Marilou Bio.

Objem: 75 ml

Tento výrobek obsahuje:

  • Sporýš lékařský: Antibakteriální a stimulující účinky.
  • Sezamový olej: Poskytuje pleti ochranu, výživu a regeneraci.
  • Bambucké máslo: Pečuje o jakkoliv podrážděnou, narušenou či poškozenou pleť, velmi efektivně ji zklidňuje.
Peeling (1) Peeling (3)

Uživatelská recenze produktu MARILOU BIO Peeling 75 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

MARILOU BIO
Francie


Ekologické a cenově dostupné - jak je to možné?

Při výrobě produktů jsou používány suroviny pocházející z místního zemědělství. Je zvýhodňována lokální spolupráce s cílem snížit náklady na dopravu a snížit dopravní dopad na životní prostředí. Odstraňují se zbytečné obaly, aby se snížilo množství odpadu a množství výrobních nákladů. Výroba produktů probíhá formou velké sériové výroby, aby se snížily výrobní náklady.

Přijatelná cena, ale jaká je úroveň kvality?

Všechny výrobky společnosti Marilou Bio jsou vyráběny ve Francii a všechny splňují ekologická pravidla ochranné známky Ecocert. To znamená, že produkty obsahují suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství. Uděluje ji francouzský certifikační orgán Ecocert, který jako první vyvinul v r. 2003 standard pro BIO kosmetiku.