NOBILIS TILIA Prachová maska hydratační 100 g

Prachová maska hydratační CPK (4)
  • Prachová maska hydratační CPK (4)
  • NOBILIS TILIA Prachová maska hydratační 100 g
  • NOBILIS TILIA Prachová maska hydratační 100 g
CPK bio

Prachová maska hydratační je čistě přírodní produkt, jehož základní bioaktivní součásti zajišťující hydrataci jsou složené cukry a aminokyseliny. Významný je podíl minerálních prvků v rozsáhlém množství, které podporují regeneraci pokožky a působí protizánětlivě. Prachová maska má velmi jemný peelingový účinek a lze ji také použít na zvláčnění a změkčení ztvrdlé kůže na loktech a chodidlech. Výjimečná kompozice éterických olejů s převahou geránie, pačule a růže má pozitivní vliv na psychiku, zkl Více informací

Vyberte variantu
Tento produkt již není v nabídce.
Výrobce:
NOBILIS TILIA
Katalogové číslo:
F00268-1
EAN:
8595100224057
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání


popis:
Prachová maska hydratační je čistě přírodní produkt, jehož základní bioaktivní součásti zajišťující hydrataci jsou složené cukry a aminokyseliny. Významný je podíl minerálních prvků v rozsáhlém množství, které podporují regeneraci pokožky a působí protizánětlivě. Prachová maska má velmi jemný peelingový účinek a lze ji také použít na zvláčnění a změkčení ztvrdlé kůže na loktech a chodidlech. Výjimečná kompozice éterických olejů s převahou geránie, pačule a růže má pozitivní vliv na psychiku, zklidňuje při přepracování a duševní zátěži, uvolňuje a pomáhá ženě být v kontaktu se svými emocemi.

použití:
Prachová maska je dvouslož-ková. Ředí se čistou vodou, pleťovou nebo květovou vodou, bylinným odvarem, v domácích podmínkách také jogurtem či kefírem. Míchá se v poměru 1 odměrka masky a 2 odměrky pleťové vody na řidší kaši. Maska se nanese na pleť v silnější vrstvě a nechá se 20 minut působit. Poté se jemně setře a pleť se dočistí navlhčeným tamponem.

složení:
směs lněných otrub a pšeničných klíčků, kukuřičný škrob, mletý kostival, xanthanová guma, směs éterických olejů.

NOBILIS TILIA Prachová maska hydratační 100 g NOBILIS TILIA Prachová maska hydratační 100 g

Uživatelská recenze produktu NOBILIS TILIA Prachová maska hydratační 100 g

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

NOBILIS TILIA
Vlčí Hora 147
Krásná Lípa
40746
Česká republika


Stejně jako každá rostlina vyjadřuje květem plné rozvinutí vlastní jedinečnosti, originality, krásy a harmonie, je vizí naší společnosti podporovat růst a rozkvět jedinečnosti a krásy každého z nás.

Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící aromaterapeutické kosmetiky. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti.

Více o historii Nobilis Tilia-největšího českého výrobce přírodní certifikované kosmetiky v České republice se dočtete ZDE.

 

Poslání společnosti Nobilis Tilia s.r.o.
S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.

Jsme trvale udržitelnou společností a rozvíjíme se s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Naše hodnoty nám umožňují harmonicky růst a

K V É S T

 Kvalitou (čistě přírodních produktů)
 Vzděláním (odborností a profesionalitou)
 Eticky (vztahy i ekologií výroby)
 Spokojeností (našich zákazníků i zaměstnanců)
 Tradicí (české aromaterapie)


Kvalita je pro nás zásadní. Využíváme v nejvyšší možné míře suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina našich produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Kdykoliv je to možné, vyrábíme bez konzervantů a syntetických látek. Pro uchování kvality citlivých bioaktivních látek využíváme obaly z tmavě fialového skla. Nikdy nesnižujeme kvalitu kvůli ceně.

Vzdělání je naším základním pilířem pro vývoj vlastních účinných přírodních přípravků. Čerpáme nejen z moderních poznatků o účincích léčivých rostlin, ale i z tradičních historických zkušeností. Využíváme znalostí  předních odborníků na aromaterapii, kteří stojí v čele naší společnosti, vytváříme originální produkty a terapeutické postupy. Přesto cítíme pokoru před moudrostí přírody a ctíme její  zákonitosti.

Etické a čestné chování v konkurenčním prostředí považujeme za samozřejmost, vážíme si poctivé lidské práce a trváme na pravdivých informacích. V obchodních vztazích se řídíme důvěrou a lidskými hodnotami. Odmítáme využívání živočišných surovin a pokusů na zvířatech. V našich produktech upřednostňujeme ekologicky odbouratelné suroviny, společnost má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recyklujeme odpad a šetříme životní prostředí.

Spokojenost našich zákazníků stavíme na účinnosti výrobků, vyváženosti kvality a ceny a etickém chování. Nabízíme flexibilitu, poradenství a péči. Jsme si vědomi léčivých účinků přírodního aroma, jeho vlivu na zlepšení zdraví, fyzické i psychické kondice a uznáváme jeho duchovní rozměr. Synergicky působícími vůněmi pomáháme obnovit rovnováhu a harmonii, navodit pocit pohody a štěstí, přinášíme radost a inspiraci. Naším cílem je aromaterapií obohatit váš život.
 
Tradice české aromaterapie je v naší společnosti pevně zakořeněna. Jsme nejdéle působící českou společností na našem trhu a nabízíme nejširší sortiment české přírodní a BIO kosmetiky. Stáli jsme u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie, které podporujeme již druhé desetiletí. V malebném prostředí národního parku České Švýcarsko vytváříme společenství lidí, jež tradici české aromaterapeutické kosmetiky udržují a jsou s její filozofií bytostně spjati.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů