COSMESI SICILIANA

COSMESI SICILIANA – to je příběh nadšení a vášně pro sicilskou přírodu, její nádherné a rozmanité vůně a lásky ke kosmetice.

Sicílie je úžasná země s největší biologickou rozmanitostí v celém Středomoří, plná kontrastů jasných barev a kouzelných vůni.

Přípravky COSMESI SICILIANA jsou inspirovány nádhernými zahradami Giardini Ipogei, které se nacházejí na ostrově Favignana.

COSMESI SICILIANA spolupracuje s profesionály z nejrůznějších oborů, kteří se navzájem doplňují a jejich posláním je zachytit co nejautentičtěji podstatu Sicílie a přenést ji do kosmetických přípravků. Jejich složení je výsledkem spojení moudrosti předků a nesporných úspěchů moderní kosmetologie. Vytvořila kosmetiku nejen pro tělo, ale také pro duši, kosmetiku se srdcem, které bije v rytmu přírody.

Účinky přípravků jsou dány obsaženými rostlinnými aktivních složkami. Probouzejí přirozené funkce pokožky a provoní ji autentickými esencemi typickými pro Středomoří.

Složení přípravků je jasné a jednoduché, jsou to především přírodní ingredience, jako jsou za studena listované rostlinné oleje, květinové a rostlinné extrakty, vonné éterické oleje bohaté na účinné látky. Nenajdete v nich syntetické látky, jako jsou parabeny, minerální oleje, parafin, GMO, SLS a SLES, DEA nebo formaldehyd.

Přírodní suroviny jsou zpracovávány nejmodernější technologií v souladu s přísnými výrobními standardy. Kvalita a bezpečnost produktů je garantována sledováním každé fáze výrobního cyklu pomocí chemicko-fyzikálních a mikrobiologických analýz.

Každý produkt je dermatologicky testován, včetně testu na přítomnost niklu. Všechny přípravky mají certifikaci BIO ECO Cosmesi (pro BIO kosmetiku) od AIAB (Italské sdružení ekologického zemědělství).

COSMESI SICILIANA Toaletní voda VENTU ´I MARI - EDT - 50 ml Více informací AB AGRICULTURE BIOLOGIQUE  K dodání do 2-5 dnů COSMESI SICILIANA Toaletní voda VENTU ´I MARI - EDT - 50 ml Dámská luxusní toaletní voda v BIO kvalitě. Je kombinací nádherné oživující a svěží vůně větru a moře s lehce kořeněnými tóny bylin na pobřeží Sicílie. Lehká, svěží vůně toaletní vody Ventu 'i mari čerpá inspiraci, sílu a… 1 165
COSMESI SICILIANA Toaletní voda AGRUMI DI SICILIA - EDT - 50 ml Více informací AB AGRICULTURE BIOLOGIQUE  K dodání do 2-5 dnů COSMESI SICILIANA Toaletní voda AGRUMI DI SICILIA - EDT - 50 ml Toaletní voda Agrumi di Sicilia vás uchvátí svojí jemnou, lehce nasládlou a svěží vůní sicilských citrusů, jasmínu, mandlí, kokosu, granátového jablka a borovice. Pohladí vaši pleť, povzbudí vaše smysly a dodá novou… 1 165
COSMESI SICILIANA Toaletní voda AGRUMI DI SICILIA - EDT - 50 ml Luxusní toaletní voda v dárkové krabici Více informací AB AGRICULTURE BIOLOGIQUE  K dodání do 2-5 dnů COSMESI SICILIANA Toaletní voda AGRUMI DI SICILIA - EDT - 50 ml Luxusní toaletní voda v dárkové krabici Luxusní toaletní voda v dárkové krabici     Toaletní voda Agrumi di Sicilia vás uchvátí svojí jemnou, lehce nasládlou a svěží vůní sicilských citrusů, jasmínu, mandlí, kokosu, granátového jablka a borovice. Pohladí vaši pleť… 1 165
COSMESI SICILIANA Toaletní voda AETNA - EDT 50 ml Luxusní toaletní voda v dárkové krabici Více informací AB AGRICULTURE BIOLOGIQUE  K dodání do 2-5 dnů COSMESI SICILIANA Toaletní voda AETNA - EDT 50 ml Luxusní toaletní voda v dárkové krabici Vůně toaletní vody Aetna je inspirovaná strhující a divokou sicilskou přírodou v okolí sopky Etny, v sicilštině Mungibeddu (krásná hora).   Etna je nejvyšší vulkán Evropy a současně jeden z nejvíce aktivních na světě. Černé… 1 165