PUKKA


Litujeme, ale v kategorii PUKKA se nenalézá žádné zboží.
Zkuste své hledání začít na úvodní straně.

Láska k ajurvéděbylinným čajům a zdravému životnímu stylu stvořila bylinné čaje Pukka. Dva zakladatelé společnosti Sebastien Pole a Tim Westwell spojily společné zájmy a snaha o zlepšení životního stylu a celkové ozdravění organismu. V roce 2002 Tim uveřejnil inzerát v lokálních novinách, který se ptal: "Chcete se věnovat podnikání zdravým způsobem?" Přišla mu jediná odpověď od Sebastiena. Sebastien byl kvalifikovaným odborníkem na ajurvédu, čínskou celostní medicínu i západní tradici bylinných léčiv. A tak vznikla značka Pukka.

V dnešní době Pukka patří mezi známé značky bylinných čajů, které se exportují do mnoha zemí celého světa. V nabídce jsou detoxikační, povzbuzující nebo zamilované čaje a mnohé další. Stačí si jen vybrat. Kromě čajů nabízí Pukka i řadu rostlinných olejů a další pečující kosmetiky, která stejně jako čaje vychází z principů ajurvédy.

Při pěstování a výrobě čajů Pukka je dbáno na principy Fair Trade obchodu, stejně tak i udržitelného rozvoje a výroby produktů. Organické pěstování bylin přináší tu nejlepší autentickou chuť a vyvážená kombinace bylin v čajích Pukka ovlivňuje naše zdraví podle starodávných ajurvédských principů. Výrobky Pukka jsou certifikovány USDA a Soil Association.